Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Fundacja KATARYNKA i Kino Nowe Horyzonty zapraszają na kolejny seans z cyklu „ADAPTER – kino bez barier”

Opublikowano w 29 listopada 2016 przez admin

Film „Sługi boże” (2016), kryminał, reż. Mariusz Gawryś
Niedziela, 18.12.2016 r. godzina 16:00 Kino Nowe Horyzonty, ul. K. Wielkiego 19a-21, Wrocław. Bilety w cenie 6 zł i 0 zł/ osobę. Bilety prosimy rezerwować przez stronę www lub przez Fundację.

Dla grup zorganizowanych przewidziane są też darmowe bilety, rezerwacja mailowa do 12.12.2016 pod adresem: fundacja.katarynka@gmail.com
W celu odsłuchania audiodeskrypcji udostępniamy radio ze słuchawkami. Można przynieść też własny telefon z radiem i słuchawkami. Radio prosimy ustawić na częstotliwość 97 Fm.

Projekt dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Partnerzy: Kino Nowe Horyzonty, Fundacja Kultury bez Barier
Zapraszamy serdecznie!

O FILMIE: Z wieży wrocławskiego kościoła rzuca się młoda Niemka. Śledztwo prowadzi doświadczony komisarz Warski. Ku jego niezadowoleniu do sprawy przydzielona zostaje także Ana Wittesch, berlińska policjantka o polskich korzeniach. Jej udział w dochodzeniu budzi wątpliwości Warskiego. Czuje, że za jej przyjazdem stoi coś więcej niż mówią mu przełożeni. Wkrótce do miasta przybywa dr Kuntz, tajemniczy wysłannik watykańskiego banku.

Co łączy samobójstwo niemieckiej studentki, pojawienie się Any i dr. Kuntza? Zanim zagadka zostanie rozwiązana, Warski i Ana muszą nauczyć się współpracować i wzajemnie sobie ufać. Tymczasem z wieży wrocławskiego kościoła rzuca się kolejna dziewczyna…

ZWIASTUN: https://www.youtube.com/watch?v=8CfGRQDuW4wPowrót do Aktualności →