Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Fundacja na Fali Zdrowia zaprasza na koncert mis i gongów tybetańskich!

Opublikowano w 20 października 2015 przez admin

Jak radzicie sobie ze stresem? Co Was odpręża? Jeśli nie znaleźliście idealnego rozwiązania -mamy dla Was propozycje – masaż dźwiękiem !

To cykl comiesięcznych koncertów które pomogą wejść w stan głębokiego relaksu. Kolejny już 27.10.2015 wtorek o godz. 18.30.

Zapisz się już dziś i przekonaj się, że terapia dźwiękiem od wieków pomaga ludziom cieszyć się zdrowiem, pełnią życia i harmonią!

Koncert mis i gongów tybetańskich

To kameralny koncert w sercu miasta dla wszystkich którzy chcą się wyciszyć, oczyścić z codziennych stresów oraz zregenerować !
Przekonaj się, że brzmienie gongu wpływa pozytywnie na zdrowie fizyczne jak i na system nerwowy.

Magiczny koncert zwany również kąpielą dźwiękową jest sesją nietypową ponieważ uczestniczymy w nim pozycji leżącej „zanurzając „ się w przestrzeni dźwiękowej. Uczestnicy indywidualnie odbierają przebieg sesji . Bogata gama wielotonów nieharmonicznych przenika struktury każdej komórki ciała powodując głębokie rozluźnienie i regenerację .Wyzwala i katalizuje przeżycia i emocje. Prowadzi często do stanu medytacyjnego ,wizji , wglądu i terapii samoistnej.

Wykonawcy Agata i Mietek od wielu lat zajmują się terapią dźwiękiem , są absolwentami wielu kursów miedzy innymi w szkole Petera Hessa. Ukończyli kurs gry na gongu prowadzony przez Don Conreaux. Są również praktykami i trenerami świadomego oddechu.

 Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie:

https://www.facebook.com/events/1645518569052961/

Data: 27.10.2015 r. wtorek
Godzina: 18.30
Ważne: weź ze sobą karimatę oraz kocyk/śpiwór
Inwestycja: 30 zł
Zapisy: tel. 603 553 538Powrót do Aktualności →