Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Fundacja Partners Polska zaprasza do współpracy

Opublikowano w 4 lipca 2013 przez admin

Lubisz uczyć? Ciekawi Cię świat? Denerwuje Cię gdy spotykasz się ze stereotypami dotyczącymi innych kultur? Praca z kenijską operą mydlaną, międzynarodowe debaty w szkole, a może kurs trenerski?

Zapraszamy do udziału w naszych programach wolontariatu i współpracy:

Wolontariat dla rozwoju:
Tworzymy grupę wolontariuszy i wolontariuszek, edukatorów i edukatorek, którzy po intensywnym szkoleniu będą samodzielnie prowadzić zajęcia z zakresu edukacji globalnej w polskich szkołach i/lub współpracować przy realizacji międzynarodowych projektów Fundacji – na przykład wizyt studyjnych.

Sprawdź się jako edukator/ edukatorka, rozwijaj umiejętności językowe (angielski, rosyjski) przez opiekę nad zagranicznymi gośćmi Fundacji, postaw pierwsze kroki jako trener. Zapraszamy!

Zgłoszenia przyjmujemy do 10 lipca. Formularz rekrutacyjny i szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.fpp.org.pl

Szkoła debat
Tworzymy grupę wolontariuszy/wolontariuszek i edukatorów/edukatorek, którzy po intensywnym szkoleniu (zaplanowanym na październik 2013) przeprowadzą w macierzystej szkole debatę o… szkołach i byciu uczniem/uczennicą w różnych krajach świata.

Naucz się jak prowadzić debaty w szkole, włącz się w realizację projektu międzynarodowego, zyskaj kontakty z aktywnymi nauczycielami z Polski, Gruzji, Czech, Słowacji, Kenii.

Zgłoszenia przyjmujemy do 31 lipca. Formularz rekrutacyjny znajduje się na stronie www.fpp.org.pl

Makutano Junction
Zapraszamy do współpracy zainteresowanych nauczycieli/nauczycieli, wykładowców/ wykładowczynie, pedagogów/pedagożki oraz wszystkich pracujących z młodzieżą w szkołach do współpracy w zakresie metod nauczania w edukacji globalnej.
Na podstawie kenijskiego serialu edukacyjnego „MakutanoJunction” we współpracy z zagranicznymi partnerami chcemy stworzyć ciekawe i wrażliwe kulturowo materiały edukacyjne do pracy w szkołach ponadgimnazjalnych.
Oferujemy udział w dwudniowych warsztatach, pracę w grupach roboczych opracowujących materiały, kontakt z nauczycielami z zagranicy, a dla najbardziej aktywnych – udział w zagranicznych wizytach studyjnych.

Zgłoszenia przyjmujemy do 7 września. Formularz rekrutacyjny znajduje się na stronie www.fpp.org.pl

Ewentualne pytania dotyczące projektów prosimy kierować na adres: magdalena.przeor@partnerspolska.plPowrót do Aktualności →