Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gra o Wrocław – konsultacje społeczne – zaproszenie

Opublikowano w 22 września 2017 przez admin

W następny wtorek 26 września o godz. 18:00, Pracownia Miejska organizuje w Mediatece „Grę o Wrocław”. Jest to przyjemna forma konsultacji społecznych na temat inteligentnych rozwiązań we Wrocławiu.

Siedząc przy planszy z mapą miasta i dysponując fikcyjnym budżetem, gracze decydują o tym jakich rozwiązań brakuje w mieście i inwestują w te, które najlepiej odpowiadają na potrzeby mieszkańców.

Gra o Wrocław jest grą symulacyjną, ale stworzoną z myślą o Wrocławiu, w oparciu o rzeczywistą sytuację. Gra jest świetną okazją do spędzenia miło wieczoru i podyskutowania o tym jakie mamy potrzeby, co jest dla nas ważne w mieście i jakie rozwiązania sprawiłby, że żyłoby się nam lepiej we Wrocławiu.

Gra kierowana jest do wszystkich mieszkańców powyżej 12 roku życia.

Wyniki gry zostaną przedstawione podczas warsztatów z Urzędem Miejskim Wrocławia oraz dołączone do raportu podsumowującego projekt Smart City Roadshow w ramach którego prowadzona jest gra.

Jeżeli chcą Państwo wziąć udział w Grze proszę wypełnić formularz rejestracyjny dostępny pod tym linkiem: bit.ly/GraWroclaw
Dostępne jest również wydarzenie na Facebooku, gdzie dodajemy wszelkie aktualizacje na temat gry. Wydarzenie znajdziecie Państwo tutaj.

O projekcie Smart City Roadshow
„Smart City Roadshow” jest projektem realizowanym przez Asseco Poland, Microsoft i Pracownię Miejską przy współpracy z Urzędem Miejskim Wrocławia. Jego celem jest wypracowanie w dialogu z Urzędem Miejski, mieszkańcami, organizacjami pozarządowymi i przedsiębiorcami długofalowego planu wdrażania w mieście inteligentnych technologii, które zoptymalizują procesy i podniosą poziom życia.Powrót do Aktualności →