Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Grupa Dialogu Społecznego ds. Zwierząt w Mieście – XXXI spotkanie – zaproszenie

Opublikowano w 9 lipca 2019 przez admin

Urząd Miejski Wrocławia, Departament Prezydenta, Biuro Wrocław bez barier oraz Rzecznik ds. Dialogu Społecznego zaprasza na 31. spotkanie Grupy Dialogu Społecznego ds. Zwierząt w Mieście.

Zaproszenie kierowane jest przede wszystkim do wrocławskich organizacji, podmiotów publicznych i prywatnych oraz grup środowiskowych, które koncentrują swoje działania we Wrocławiu na współegzystowaniu zwierząt i ludzi w naszym mieście.

Termin: poniedziałek, 15 lipca 2019, w godz. 12:00 – 14:00
Miejsce: Sektor 3, ul. Legnicka 65,

Tematem spotkania będzie:

– metoda dystrybucji talonów na sterylizację kotów wolno żyjących,
– sprawy bieżące.

Idea, cel spotkań: Diagnoza i wymiana doświadczeń, spostrzeżeń dotyczących życia, funkcjonowania i kondycji zwierząt w środowisku dużego miasta.

Obecność zwierząt w społeczeństwie miejskim to kwestia zarówno zwierząt wolno żyjących, hodowanych, jak i zamieszkujących w gospodarstwach domowych oraz dzikich. Jedne z nich umilają naszą codzienność, są wsparciem w naszym życiu, inne bywają zagrożeniem. Zachowanie odpowiednich zasad współistnienia, bezpieczeństwa, pielęgnacji, zdrowia itp. to warunek konieczny, aby obecność zwierząt w mieście była odbierana jako pożyteczna i cenna. Do osiągnięcia tego celu niezbędna jest dobra komunikacja i dialog pomiędzy miłośnikami i profesjonalistami zajmującymi się światem zwierząt oraz odpowiednimi służbami, organizacjami i mieszkańcami miasta.

 
Potwierdzenie udziału w spotkaniu proszę przesyłać na adres:
dominik.golema@um.wroc.plPowrót do Aktualności →