Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

HOTEL STORIES – międzynarodowy warsztat teatralno- filmowy, Krzyżowa 11-20.07.2016

Opublikowano w 20 maja 2016 przez admin

Projekt „HOTEL STORIES”, który odbędzie się w Krzyżowej 11-23 lipca 2016 to międzynarodowe przedsięwzięcie o charakterze teatralno – filmowym. Zapraszamy do niego wszystkich miłośników sztuk wizualnych w wieku od 16 do 26 lat – doświadczonych, ale też amatorów. Mile widziani są wszyscy, którzy interesują się aktorstwem, śpiewem, tańcem, pisaniem scenariuszy oraz kręceniem filmów.

W projekcie wezmą udział uczestnicy z Polski, Niemiec i Ukrainy. Językiem wykładowym będzie angielski, ale jego znajomość nie jest niezbędna – zapewniamy pomoc w tłumaczeniu na język polski.
Jesteśmy zespołem prowadzących, wspieranych przez Polsko-Niemiecką Współpracę Młodzieży, otwartym na odkrywanie nowych dróg artystycznych. W szczególności interesuje nas wschodnie i zachodnie podejście młodych Europejczyków do kultury.

Oferujemy:

  • – cenne doświadczenie teatralne zakończone występem na koniec projektu!
  • – pracę z profesjonalistami w dziedzinie filmu i teatru.
  • – rejestrację występów teatralnych na DVD i wysłanie do uczestników
  • -pokrycie części kosztów projektu – dla uczestników z Polski opłata za całość pobytu wynosi 405 zł (bez kosztów przejazdu)
  • – zakwaterowanie w pokojach 4-5 osobowych na terenie Krzyżowej

Czego oczekujemy?

  • – dyspozycyjności w dniach 11-23.07.2016
  • – podstawowej znajomości angielskiego
  • – ubezpieczenia zdrowotnego
  • – otwarcia na teatr awangardowy
  • – gotowości na efektywną pracę w grupie

Prosimy, zabierzcie ze sobą przedmioty, pamiątki z waszych podróży (walizkę lub torbę z notatkami z podróży, pocztówkami, płytami cd, flagami, przewodnikami turystycznymi, pamiątkami etc.) Zabierzcie również wygodne ubrania, buty, kurtkę przeciwdeszczową i wszystko, co może przydać się latem w Krzyżowej. Zamierzamy przeznaczyć trochę czasu na wycieczki, wyprawy w góry i miłe spędzanie czasu przy ognisku.

Warsztat poprowadzi Markus Nieden – pedagog teatralny, artysta-performer z Niemiec.

Jeśli jesteś zainteresowany/a wzięciem udziału w projekcie, prosimy, skontaktuj się z nami na adres e-mail lub tel. 797993704 karolina@krzyzowa.org.pl podając krótką informację o sobie w języku polskim (imię, nazwisko, wiek, adres)

Nasz projekt ma również stronę na Facebooku – dołącz do nas: https://www.facebook.com/groups/1667274396868437/

Umieszczamy tam wszystkie aktualne informacje dotyczące projektu.
Serdecznie zapraszamy!Powrót do Aktualności →