Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

I Odsłony Seksuologiczne

Opublikowano w 24 lipca 2013 przez admin

W sobotę, 27 kwietnia, w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego odbędą się I Odsłony Seksuologiczne. Konferencja poświęcona będzie tematyce rozwoju psychoseksualnego dzieci i młodzieży.

Koło Naukowe Seksuologii im. Michaliny Wisłockiej serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w wykładach przygotowanych z myślą nie tylko o pracownikach naukowych i studentach, ale też o rodzicach, opiekunach i wychowawcach.

Podczas spotkania specjaliści z dziedziny psychologii i seksuologii opowiedzą o rozwoju ludzkiej seksualności i czynnikach mających znamienny wpływ na jego przebieg oraz podpowiedzą, jak rozmawiać z dzieckiem na krępujące tematy.

W śród prelegentów znajdą się m.in. prof. Maria Beisert z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza – wiceprezes Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, prof. Alicja Kuczyńska z Uniwersytetu Wrocławskiego, Małgorzata Kot – koordynatorka Grupy Edukatorów Seksualnych „Ponton”, Sylwia Zaremba i Urszula Turyna z Ośrodka Psychoterapii „Mały Książę” czy Marcelina Ochenduszko-Borzęcka z Centrum Pomocy Seksuologicznej.

27.04.2013 (sobota), godzina 09:50
Instytut Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego
ul. Dawida 1 we Wrocławiu

Wstęp wolny

Więcej informacji na stronie: http://kn.seksuologii.uni.wroc.pl/Powrót do Aktualności →