Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Idzie zima, zagraj w piłkę!

Opublikowano w 28 listopada 2013 przez admin

Kto powiedział, że piłka nożna nie jest sportem zimowym? Choć za oknem chłód, plucha, a nieraz również mróz i śnieżna zawierucha, to Młode Nogi Wrocławia nie zwalniają tempa. Tym razem w połowie grudnia zapraszają na rozgrywki pucharowe. Zapisy trwają do 8 grudnia. Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekaj i już teraz zgłoś swoją drużynę.

Można uznać, że 14. edycja Pucharu MNW jest mikołajkowo-bożonarodzeniowym prezentem dla wszystkich fanów Młodych Nóg. To także okazja dla osób, które nie znają tych rozgrywek, by przyjrzeć się z bliska drużynom, zagrać z nimi i poczuć ten młodonożny klimat gry w piłkę. Do zapisów zachęcamy zarówno drużyny biorące udział w lidze MNW, jak i te, które tę przygodę dopiero chciałyby zacząć – udział w Pucharze będzie do tego znakomitą okazją.

Na zgłoszenia czekamy do 8 grudnia do godziny 23.59. Kartę zgłoszeniową należy przesłać na adres: kontakt@mlodenogi.pl, a wszystkie dodatkowe dokumenty, również szczegółowy regulamin rozgrywek znajdziecie na stronie mlodenogi.pl w zakładce „Dokumenty”.

Wszystkich niezdecydowanych i mających jakiekolwiek pytania związane z turniejem zachęcamy do kontaktu. Można pisać na adres: kontakt@mlodenogi.pl lub dzwonić pod numer telefonu: 71 77 24 941.

Kilka turniejowych zasad w telegraficznym skrócie:

1. Puchar zostanie rozegrany w hali Oławka (ul. Na Niskich Łąkach 8) – kryte boisko ze sztuczną nawierzchnią.
2. Drużyna powinna liczyć nie mniej niż 5, a nie więcej niż 10 zawodników.
3. Puchar zostanie rozegrany w dwóch fazach – grupowej, a następnie najlepsi zagrają w fazie pucharowej.
4. Czas trwania spotkań zostanie ustalony po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń.
5. Wpisowe – 70 zł – należy uregulować podczas spotkania z kapitanami drużyn we wtorek 10 grudnia o godz. 17.00 w siedzibie CIRS na pl. Dominikańskim 6. Podczas spotkania zostaną również rozlosowane poszczególne grupy.

Zapisy: do 8 grudnia, godz. 23.59

Termin:
Faza grupowa I: 14 grudnia, godz. 12.00-17.00
Faza grupowa II oraz faza pucharowa: 15 grudnia, godz. 10.00-18.00

Miejsce: hala Oławka, ul. Na Niskich Łąkach 8

Organizator: CIRS – Młodzieżowe Centrum Informacji i Rozwoju

Szczegóły na stronie: mlodenogi.plPowrót do Aktualności →