Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

III Edycja Turnieju Halowej Piłki Nożnej Wrocławskich Wspólnot Chrześcijańskich

Opublikowano w 21 stycznia 2014 przez admin

Z radością zawiadamiamy, że rozpoczęły się przygotowania do III Edycji Turnieju Halowej Piłki Nożnej Wrocławskich Wspólnot Chrześcijańskich.

Poniżej informacje związane z organizacją turnieju.

W zeszłym roku rozgrywki zgromadziły 16 drużyn. Turniej trwał 12 godzin. Pod koniec dnia zauważalne było zmęczenie z powodu sporej ilości rozgrywanych spotkań, a także z powodu długiego oczekiwania na kolejny mecz.

Otrzymaliśmy od Was podczas II edycji turnieju wiele pozytywnych opinii i konstruktywnych uwag.

Zatem, aby umożliwić udział jeszcze większej liczby drużyn, usprawnić rozgrywki i uczynić je jeszcze bardziej dynamicznymi i emocjonującymi, organizatorzy postawili dokonać kilku usprawnień w przebiegu imprezy.

Turniej odbędzie w ciągu dwóch dni tj. 8 i 9 lutego 2014 (w sobotę i niedzielę). W sobotę, od 10.00 do 20.00 – rozgrywki w grupach, w niedzielę od godziny 13.00 – faza finałowa, rozgrywana systemem pucharowym.

W sobotę, żeby uniknąć długiego oczekiwania, każda grupa będzie rozgrywała swoje mecze „od razu” systemem każdy z każdym. W związku z tym, po rozlosowaniu grup, wszystkie drużyny z danej grupy otrzymają precyzyjny czas rozgrywania swoich spotkań. Czas rozgrywek w grupie przy czterech drużynach nie przekroczy 2 godzin. Wyniki będą publikowane natychmiast, a drużyny, które zakwalifikują się dalej rozpoczną kolejną fazę w niedzielę po godzinie 13.00

Jak wiecie turniej ten to coś więcej niż zabawa i rywalizacja. To także miejsce spotkań, dzielenia się wiarą, radością i dobry czas spędzony w doskonałym towarzystwie.
Rok 2014 to czas szczególny ze względu na wielkie święto, jakim jest kanonizacja Jana Pawła II. W związku z tym, Centrum Kultury im. Jana Pawła II we Wrocławiu, którego misją jest przekazywanie nauczania papieża Polaka, postanowiło wkomponować w formułę turnieju element związany z Jego osobą.

Otóż każda z drużyn będzie miała za zadanie przygotować „SZALIK KIBICA” zawierający dowolną myśl z nauczania JPII.

Szczegóły w oficjalnym ogłoszeniu:
http://www.jp2centrum.wroclaw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=209:turnieju-halowej-piki-nonej-wrocawskich-wspolnot-chrzecijaskich&catid=82:turniej-halowej-piki-nonej&Itemid=164

Niech ten dodatkowy obowiązek stanie się dla Was radosnym zadaniem drużynowym ;). Niech posłuży lepszemu poznaniu się, być może odkryjecie w sobie nowe talenty 😉 Na zwycięzców w tej kategorii czeka dodatkowa nagroda.

Oprócz tego przygotowaliśmy klika dodatkowych atrakcji i ciekawych nagród.

Kolejne szczegóły przekażemy niezwłocznie po 27 stycznia.Powrót do Aktualności →