Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Inauguracja Juventus Soccer Schools w Kątach Wrocławskich

Opublikowano w 9 września 2014 przez admin

Od 1 października wystartuje nowa Akademia Juventus Soccer Schools w Kątach Wrocławskich.

Do udziału w zajęciach sportowych, prowadzonych przez kadrę wykwalifikowanych trenerów, mogą już teraz zgłaszać się dzieci w wieku od 5 do 10 lat. Pierwsze regularne zajęcia rozpoczną się w październiku i odbywać się będą w nowoczesnej Hali Sportowo-Widowiskowej oraz w nowo wybudowanej Sali Gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 1 w Kątach Wrocławskich.

 
Młodzi zawodnicy będą mieli możliwość szlifowania swoich piłkarskich umiejętności w ramach programu szkoleniowego zgodnego z najwyższymi światowymi standardami, prowadzonego obecnie w 14 krajach na świecie oraz w 8 Akademiach JSS w Polsce.
Wszystkich zainteresowanych, w szczególności całe rodziny zapraszamy na uroczystą inaugurację Akademii Piłkarskiej Juventus Soccer Schools, organizowaną wspólnie z Gminą Kąty Wrocławskie, w czasie której będzie można nie tylko uzyskać informacje na temat działalności Akademii Piłkarskiej, ale przede wszystkim wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu sportowym oraz skorzystać z innych atrakcji.

 
Inauguracja odbędzie się w najbliższą sobotę, 13 września, w godz. 10.00 – 14.00 w Hali Sportowo-Widowiskowej, przy ul. Brzozowej 4 w Kątach Wrocławskich. Wstęp bezpłatny. Na przybyłych czekać będzie moc sportowych emocji, takich jak Mistrzostwa Juventus Soccer Schools (turniej piłki nożnej) oraz inne wspaniałe atrakcje.

 
W programie inauguracji m.in.:
•    Turniej piłki nożnej – Mistrzostwa Juventus Soccer Schools
•    Trening pokazowy z udziałem trenerów Juventus Soccer Schools
•    Konkursy indywidualne dla całej rodziny
•    Loopy’s World – Zabawy i kolorowanki dla najmłodszych
•    Liczne atrakcje i niespodzianki dla wszystkich fanów Juventus Soccer Schools

Mistrzostwa Juventus Soccer Schools w Piłce Nożnej przewidziane są dla dzieci w wieku 9-11 lat. Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są do 11.09.2014 drogą telefoniczną (793 110 250) lub pocztą elektroniczną na adres: akademia.katywroclawskie@jsspolska.plPowrót do Aktualności →