Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Informator kulturalny dla seniorów KABEL donosi: MILONGA NA POWITANIE LATA! 28.06.2015

Opublikowano w 25 czerwca 2015 przez admin

Redaktorzy KABLA urzeczeni zbliżającymi się wakacjami a także chcący przywitać je gorąco i z wdzięcznymi sercami i z okazji pierwszej niedzieli wakacji i tegorocznego lata planują zorganizowanie publicznej milongi. To niebywałe spotkanie tangeiros i innych chętnych i gotowych do wszelkich pląsów osób odbędzie się w niedzielę 28 czerwca b. r. Na tańce upatrzyliśmy sobie „dechy” we wrocławskim Parku Południowym w okolicy  pomnika Chopina. Pora dogodna: od 16:00 do 19:00.

No i obiecujemy ogniste tanga przeplatane sambami, rumbami, cza-czą i czym tylko dusza zamarzy a nogi będą chciały zatańczyć.

Naturalnie – wstęp na milongę jest wolny.

Zapraszamy chętnych do przyniesienia swoich (na CD) ulubionych melodii latynoamerykańskich i nie tylko. Najważniejsze – żeby było gorąco – od naszych pląsów, zapału i chęci wciągnięcia do zabawy przygodnych spacerowiczów. Więc – do gorącego zobaczenia!

Bieżących informacji od 25 czerwca 2015 szukajcie na stronie KABLA: kulturadlaseniora.pl


Ponadto tej samej niedzieli urokliwa gra we francuskie bule czyli polska petanka we Wrocławiu!

28.06.2015 r., w Parku Południowym na Krzykach, Klub Sportowy „Petanka” organizuje Wrocławski Turniej Gry w Bule – Petanka. Zapisy zawodników odbywają się od godziny 9:00 do 9:45 w namiocie Organizatorów ustawionym koło restauracji „Agawa”. Zapisy, uczestnictwo i kibicowanie – są bezpłatne. Można zgłaszać swoje 3-osobowe drużyny, można przyjść solo i dołączyć do innych drużyn. Wiek uczestników – tak, jak i sprawność fizyczna – nieograniczony. Gra „petanka” jest dosłownie dla wszystkich. Zawody rozpoczynają się o  godz.10:00.  Więc zapraszamy do gorącego kibicowania a może aż do udziału w turnieju? Będzie się działo!

Organizatorzy Turnieju Petanki i redaktorzy KABLAPowrót do Aktualności →