Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Jak kura Adela zgubiła parasol? – mobilna gra miejska

Opublikowano w 24 czerwca 2021 przez admin

Wydział Promocji Miasta i Turystyki Urzędu Miejskiego Wrocławia, Miejska Biblioteka Publiczna im. T. Różewicza we Wrocławiu – Filia nr 58 Mediateka oraz Wydawnictwo Debit przygotował grę miejską dla rodzin z dziećmi w wieku 6-10 lat z okazji Święta Wrocławia oraz na zakończenie roku szkolnego.
Tytuł: Jak kura Adela zagubiła parasol
Czas trwania: około 60 min.
Termin: 24-27 czerwca, start godz. 17.00 przed Mediateką
Odbiorcy: rodziny z dziećmi 6-10 lat
Wybranie zwycięzców: 28 czerwca. O wygranej decydować będzie najlepszy czas oraz punktacja i kreatywność wykonanych zadań. Szczegóły w regulaminie.
Jak grać: Pobierz grę, skanując kod QR w bezpłatnej aplikacji ActionTrack. Odpowiedz na wszystkie pytania, baw się dobrze! Uwaga: kod QR zostanie uruchomiony w dniu rozpoczęcia zabawy, 24.06. godz. 17:00

Fabuła gry oparta jest na serii książek Joanny Krzyżanek o kurze Adeli i kocie Papli. Kura Adela przyjeżdża do Wrocławia na zjazd postaci z bajek oraz legend. Gubi swój ulubiony parasol. Odwiedzając kolejnych przyjaciół szuka swojej zguby. Kot Papla pomaga w poszukiwaniach. Uczestnicy gry odpowiadając na pytania, odwiedzają wiele znanych miejsc we Wrocławiu.

Przewidziane są atrakcyjne nagrody:

  1. Kamera, czytnik, gra planszowa, książki
  2. Tablet, gra planszowa, książki
  3. Tablet, gra planszowa, książki

Spot promocyjny
Wydarzenie FacebookPowrót do Aktualności →