Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Jarmark Perski Izerski w nowym sezonie!

Opublikowano w 25 kwietnia 2016 przez admin

 

Serdecznie zapraszamy na pierwszą edycję Perskiego Izerskiego w nowym sezonie! Nie musimy już chyba wyjaśniać czym jest Perski i dlaczego warto się na nim pojawić. To nie tylko piękne Izerskie rękodzieło, zdrowa żywność i rozmaite warsztaty, ale przede wszystkim nasza wspólna lokalna i radosna akcja społeczna mająca na celu promocję barteru, ekonomii społecznej i odczarowywania „nielegalnej” żywności.

Jarmark odbędzie się 1 maja w niedzielę od godz. 11 do 17 w sielskiej atmosferze, jaką tworzy Średniowieczna Osada Kopaniec (tuż przy agroturystyce Farma69 w Kopańcu).

Do udziału w Perskim Izerskim zapraszamy lokalnych rękodzielników, rolników, producentów żywności oraz wszystkich mieszkańców Pogórza Izerskiego i najbliższych okolic, którzy są zainteresowani prezentacją swoich produktów, barterową wymianą lub sprzedażą swoich nagromadzonych staroci.

Opłata (czyli darowizna na cele statutowe fundacji) za stoisko (1 stół):
Stoiska z rękodziełem: 15 zł
Stoiska z jedzeniem: 20 zł
Osoby wymieniające się bądź sprzedające starocie: 10 zł
W przypadku stoisk mieszanych pobierana jest opłata wyższa
Opłaty pobierane są na miejscu. Zebrana kwota przeznaczana jest na koszty organizacji imprezy (m.in. energię elektryczną, wydruk plakatów).
W przypadku niespodziewanie dobrej sprzedaży, sugerujemy, aby dodatkowo wspomóc działalność fundacji biorąc udział w loterii fantowej

Wystawcy zapewniają sobie stoły we własnym zakresie.*
*przewidujemy kilka stołów dla niespodziewanych gości lub dla tych wystawców, którzy nie mają wystarczającego miejsca w samochodzie
Osoby, które chcą wystawiać swoje stoisko na zewnątrz zobowiązane są do zadaszenia stoiska w przypadku deszczu we własnym zakresie.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/1713561612250004/

Zgłoszenia należy przesyłać drogą mejlową na adres: perski.izerski@gmail.com bądź drogą telefoniczną – 509803046
Wystawcy są uprzejmie proszeni o wkład rzeczowy w loterię fantową, z której zysk przeznaczamy na organizację warsztatów podczas kolejnych edycji Perskiego Izerskiego.

Do zobaczenia!

Ekipa Perskiego Izerskiego
Fundacja Harmonia Kultury

 Powrót do Aktualności →