Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

„Jazzowe Kosze”

Opublikowano w 5 sierpnia 2019 przez admin

W imieniu organizatorów zapraszamy mieszkańców i mieszkanki Wrocławia w sierpniowe soboty do trzech parków dawnej dzielnicy Krzyki: Południowego, Wschodniego i Andersa.

Mariia Tikhonova – inicjatorka projektu Jazzowe Kosze, studentka Uniwersytetu Wrocławskiego – pokaże jak tworzyć małe cuda za pomocą grubego szydełka i bawełnianej włóczki. W tle przygrywać będzie muzyka jazzowa.

Zaledwie trzy godziny wystarczą, by wyszydełkować praktyczny kosz, który w zależności od kształtu i wielkości będzie mógł pełnić różne funkcje. Spotkania będą dobrą okazją nie tylko do nauczenia się czegoś nowego, ale też do nawiązania nowych relacji.

Przed każdym spotkaniem odbędzie się instruktaż posługiwania się szydełkiem i włóczką.

Terminy i miejsca spotkań:

– 17.08.2019 / 11.00-14.00, Park Wschodni – przy Moście Parkowym (prowadzą: Mariia Tikhonova, Paulina Barczyszyn-Madziarz)

– 31.08.2019 / 11.00-14.00, Park Andersa – przy ForestBar (prowadzą: Mariia Tikhonova, Paulina Barczyszyn-Madziarz)

Liczba miejsc ograniczona!

Zapisać można się mailowo i telefonicznie:

maria.gorgeous@hotmail.com/+48782273670

Projekt realizowany jest we współpracy z Programem Współorganizacji Projektów Mikrogranty. Mikrogranty to ogólnomiejski program wsparcia oddolnych inicjatyw lokalnych, w ramach którego mieszkańcy i mieszkanki Wrocławia mogą realizować swoje pomysły na działania z zakresu animacji, aktywizacji społecznej, edukacji, związanych z wszystkimi dziedzinami sztuki oraz inne o charakterze kulturotwórczym. Celem programu jest pomoc w zdobyciu lub rozwój umiejętności niezbędnych do skutecznego wpływu na swoje miasto, prowadzenia oddolnych inicjatyw lokalnych, a także zachęcenie do kreatywnej dyskusji i wymiany poglądów. Program powstał w 2018 roku z połączenia funkcjonujących we Wrocławiu od 2014 roku mikroGRANTÓW ESK Wrocław 2016, prowadzonych przez Biuro Festiwalowe Impart 2016 (obecnie Strefa Kultury Wrocław oraz działających w 2017 roku Wrocławskiego Funduszu Małych Inicjatyw i Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego Wrocławia prowadzonych przez Fundację Umbrella.Powrót do Aktualności →