Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Jedna z naszych Superbohaterek rozwija skrzydła i wyfruwa z „inkubatora” Sektor 3 – Paulino, leć!

Opublikowano w 18 czerwca 2021 przez admin

Przez ostatnie 5 lat jedną z osób pierwszego kontaktu w Centrum Sektor 3 była Paulina Pawełczak – to ona odbierała większość telefonów od Was, udzielała cierpliwie informacji o zasadach korzystania z naszych usług, informowała o nadejściu przesyłek pocztowych oraz potwierdzała rezerwacje terminów konsultacji. Przez ten czas wspólnie przeszliśmy długą drogę – od nabywania przez Paulinę zawodowych kompetencji w kontakcie z beneficjentami Centrum Sektor 3 i uczenia się przez  członków zespołu Centrum współpracy i pomocy w funkcjonowaniu w miejscu pracy, przez dzielenie się troskami i nadziejami związanymi ze stanem zdrowia, do satysfakcji z sukcesów i planów na przyszłość.

Razem z Wami zbieraliśmy pieniądze na zakup nowego wózka elektrycznego i trzymaliśmy kciuki za powodzenie i szybki powrót do zdrowia po ostatniej, skomplikowanej operacji kręgosłupa. Wspólnie z Pauliną i jej bliskimi staraliśmy się, aby niepełnosprawność nie była przeszkodą w udziale w działaniach naszej Fundacji – razem wyjeżdżaliśmy nie tylko na takie wydarzenia jak OFIP w Warszawie, czy Kongres Obywatelski w Krzyżowej, ale też np. na szkolenie językowe na Malcie. Paulina była także naszą zaangażowaną przedstawicielką m.in. w Grupie Branżowej ds. dostępności i podczas VI Kongresu Osób z Niepełnosprawnościami w Warszawie.

Wraz z kolejnymi tatuażami przybywało Paulinie wiele możliwości, które się przed Nią otwierały.

„Po pięciu latach, trzeba coś zmienić w swoim życiu, czas na następne wyzwania” – powiedziała informując nas o swoim postanowieniu.

Kochana Paulino!

Dziękujemy Ci bardzo za wspólnie spędzony czas – w pracy i poza nią, dziękujemy za wszystko co wniosłaś do naszego zespołu i co ofiarowałaś każdemu z nas.

Życzymy Ci w nowym, wymarzonym miejscu pracy samych sukcesów oraz poczucia rozwoju i spełnienia, poznawania fajnych ludzi i ciekawych tematów. Trzymamy kciuki za Twoje zdrowie i postępy w rehabilitacji.

Nie zapominaj o nas i wpadaj, kiedy tylko zatęsknisz!

 Powrót do Aktualności →