Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Kalendarz WCRS „12 Bohaterek” – zaproszenie na spotkanie

Opublikowano w 14 stycznia 2021 przez admin

Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego jest wydawcą kalendarza ściennego na 2021 rok, zatytułowanego „12 Bohaterek”. Tytułowymi bohaterkami są mamy opiekujące się dziećmi z niepełnosprawnościami. Na karcie każdego miesiąca znajduje się portret jednej z nich. Obok zdjęcia każda z mam opisała w kilku zdaniach swoją historię, codzienną walkę, niekończącą się nadzieję i miłość, jaka dodaje im sił każdego dnia. Idea, która przyświeca kalendarzowi „12 Bohaterek”, to z jednej strony przedstawienie sylwetek tych niezwykłych kobiet, natomiast z drugiej – ukazanie i oswojenie odbiorców z różnego rodzaju niepełnosprawnościami.

Dla bohaterek sam udział w procesie powstawania kalendarza był skomplikowany, ale też bardzo miły. W domu zostawiły swoich podopiecznych, by dotrzeć na miejsce zdjęć, gdzie zajęli się nimi profesjonaliści: wizażyści, fryzjerzy, fotograf. Z kart kalendarza „12 bohaterek” patrzy na nas tuzin kobiet w różnym wieku, z różnymi historiami od nas zależy czy zechcemy je bliżej poznać, do czego WCRS gorąco zachęca.

Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego zaprasza serdecznie na spotkanie online z bohaterkami kalendarza. Odbędzie się ono w piątek 15 stycznia o godz. 14.00.

Link do spotkania

Udział jest bezpłatny, nie trzeba się rejestrować ani pobierać jakiegokolwiek oprogramowania. (Dołączając do spotkania, należy wybrać opcję „Używam mikrofonu”. Pozwoli to chętnym osobom wziąć udział w rozmowie.)

Filmowe zaproszenie
Zdjęcia kalendarza oraz z etapów jego powstawania Powrót do Aktualności →