Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Kampania: Wrocław. Tu żyję, tu oddycham

Opublikowano w 21 lipca 2017 przez admin

Wrocław. Tu żyję, tu oddycham – to inicjatywa na rzecz zrównoważonego Wrocławia. Jej celem jest stworzenie platformy dialogu i wymiany doświadczeń dla wszystkich środowisk, którym leży na sercu czystość wrocławskiego powietrza.

Szukamy pomysłów i rozwiązań, które uczynią nasze Miasto bardziej zielonym. Chcemy dzielić się wiedzą na temat najlepszych praktyk, organizować własne akcje i informować o działaniach innych. Chcemy też rozmawiać o tym, co przeszkadza wrocławianom swobodnie oddychać.
W naszych działaniach skupiamy się na kilku obszarach, które mają największe znaczenie dla poprawy jakości powietrza we Wrocławiu: walce ze smogiem, przyjaznym dla środowiska transporcie oraz gospodarce o obiegu zamkniętym.
Projekt został zainicjowany przez Fortum oraz Miasto 2077, jednak chcemy go dynamicznie rozwijać. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy żyją i oddychają we Wrocławiu: organizacje pozarządowe, miejskich aktywistów, a także samych mieszkańców. Łączy nas wspólny cel – czyste powietrze dla Wrocławia.
Więcej informacji na temat akcji dostępne jest na stronie: www.tuoddycham.plPowrót do Aktualności →