Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

KINO W DRODZE NA WROCŁAWSKIM NADODRZU

Opublikowano w 27 lipca 2016 przez admin

28/07/2016: Kino w drodze
godz. 20:30-22:00 / podwórko przy ul. Rydygiera 43
Film: Dziennik z podróży, reż. Piotr Stasik
Goście: Piotr Stasik
wstęp wolny

Kino w drodze i TIFF Festival łączą siły, by zaprezentować przedsmak tego, co już we wrześniu będzie można zobaczyć we Wrocławiu! Z tej okazji przygotowany został PRE TIFF – czyli cykl dedykowanych fotografii wydarzeń, które rozpoczynają się już 28 lipca na wrocławskim Nadodrzu!

O 20:30 w czwartek, nadodrzańskie podwórko przy ulicy Rydygiera 43 zamieni się w kino plenerowe. W wyjątkowym otoczeniu kamienic autorzy projektu Kino w drodze zaprezentują wrocławskiej publiczności niezwykły film pt. „Dziennik z podróży” w reżyserii Piotra Stasika, który będzie gościem specjalnym wydarzenia. Prezentowany film opowiada niezwykłą historię przyjaźni znakomitego polskiego fotografa – Tadeusza Rolke z jego piętnastoletnim uczniem, Michałem, z którym wybierają się w tytułową podróż po Polsce.

Kino w drodze rozpoczyna cykl fotograficznych wydarzeń o nazwie PRE TIFF, które przygotowane zostały przez TIFF Festival, będąc idealną propozycją dla wszystkich, którzy chcieliby spróbować wrocławskiego festiwalu jeszcze przed jego rozpoczęciem!

Szczegółowy program wydarzeń: www.tiff.wroc.pl

http://www.tiff.wroc.pl
Organizator: TIFF Festival
Współorganizator: Sztuki Wizualne ESK Wrocław 2016
Partnerzy: Miejsce przy Miejscu, Galeria Dizajn BWA Wrocław, Ur, Kino w drodze, JOHN-LEMON POLSKA, Wrocławska RewitalizacjaPowrót do Aktualności →