Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Klasycznie na Festiwalu Wrocek – Spotkanie XXVII

Opublikowano w 9 czerwca 2021 przez admin

To już trzeci w 2021 roku program z cyklu – Klasycznie na Festiwalu WROCEK.
 
Gdzie?
Sala Hotelu Ibis Styles we Wrocławiu przy pl. Konstytucji 3-go Maja nr 3.
Kied?
W niedzielę 13 czerwca 2021r. o godzinie 14.00.
 
Hotel Ibis znajduje się tuż przy Dworcu Głównym PKP, a więc miejscu bardzo dogodnym do dojazdu.
 
Będzie klasycznie, bo tego niektórym odbiorcom sztuki kabaretowej bardzo brakuje. Wychodząc więc naprzeciw temu zapotrzebowaniu, niech wszyscy, którzy zatęsknili za klasycznym skeczem, monologiem, fraszką, czy satyrycznym wierszem czują się zaproszeni!

Gospodarzem wieczoru będzie Jerzy Skoczylas – współzałożyciel Kabaretu ELITA, autor i aktor Radiowego – Studia 202. Będzie to koncert, w którym zanurzymy się w klimacie nadchodzącego sezonu urlopowego i zbliżających się wakacji.
 
Gośćmi programu, oprócz Jerzego Skoczylasa, będą:
– Aga Damrych – wokalistka, finalistka konkursu The Voice of Poland, którą tym razem usłyszymy w repertuarze kabaretowym.
 
Goście Specjalni:
-Magdalena Zawartko – wokalistka, improwizatorka, rozmiłowana w muzyce etnicznej. Nie lubi klasyfikować swojego głosu, eksperymentuje z jego brzmieniem i odkrywa nowe kolory czerpiąc inspiracje dzięki dalekim podróżom. Swobodne posługiwanie się improwizacją sprawia, że może wyrażać siebie na wiele sposobów. Jej autorski projekt Zawartko/Piasecki – Leć głosie – reprezentował Europejską Stolicę Kultury w wielu krajach Europy i został uhonorowany Nagrodą Gazety Wyborczej WARTO 2016.
-Magdalenie Zawartko będzie towarzyszył pianista – Dominik Mąkosa
 
Goście wykonają utwory z repertuaru Kabaretu Starszych Panów, Władysława Szpilmana, Włodzimierza Nahornego i innych twórców dzięki którym pamiętamy, że piosenka może być bogata w tekst i harmonię.
 
Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zgłosić się do Koordynatora w celu uzyskania bezpłatnego zaproszenia.
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie.
Zachęcamy Was do udziału!


Powrót do Aktualności →