Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Kolejna odsłona projektu „Taneczna Wyspa”. Pierwsze spotkanie już 13 lipca!

Opublikowano w 8 lipca 2014 przez admin

„Taneczna Wyspa” to cykl realizowany w ramach projektu „Wyspa na Weekend”. W każdą niedzielę lipca i sierpnia na Wyspie Słodowej organizowane będą bezpłatne zajęcia taneczne. Pierwsze spotkanie w tym sezonie związane jest z finałami Mistrzostw Świata w piłce nożnej.

13 lipca na Wyspie Słodowej odbędzie się wspólne świętowanie finału Mundialu 2014. Mieszkańcy Wrocławia pod okiem doświadczonych instruktorów dowiedzą się, jak kibicować piłkarzom w rytm gorącej, brazylijskiej muzyki.

W tym sezonie prowadzone będą lekcje podstawowych kroków tańców latynoamerykańskich. Dla lubiących zdrowy ruch na powietrzu przygotowane zostaną także zajęcia z zumby oraz kids dance – czyli tańce dla najmłodszych. Każdy może dołączyć do wspólnej nauki, wystarczy założyć strój sportowy i pojawić się na Wyspie w niedzielę (od 13 lipca do 31 sierpnia) między godz. 18.00 a 20.00.

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1438854243052871/?ref_dashboard_filter=upcoming

Szczegółowe informacje: wyspa.wroclaw.pl oraz faceboook.com/wyspanaweekend
„Taneczna Wyspa” jest wydarzeniem organizowanym w ramach projektu „Wyspa na Weekend” przez Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego we współpracy z Akademią Tańca Esens.Powrót do Aktualności →