Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Kolejne wnioski ocenione w Konkursie Mikrogranty młodzieżowe

Opublikowano w 27 listopada 2019 przez admin

W Naborze 3 otwartym 2019 w ostatniej turze – 21 listopada 2019 – Komisja Oceny Wniosków oceniła Wasze wnioski.

Wnioski zostały przekazane do oceny formalnej i merytorycznej Komisji Oceny Wniosków i 5 z nich zostało rekomendowanych do dofinansowania.
Sprawdźcie listę rankingową i czekajcie na informację od koordynatorki ścieżki młodzieżowej na temat warunków dofinansowania.

Przeczytaj Europę (223 pkt)

Wszystkie uczęszczają do liceów ogólnokształcących we Wrocławiu, interesują się literaturą i podróżami. Planują przygotować kampanię promocyjną idei czytelnictwa wśród uczniów szkół podstawowych (klasy 3-5 SP) w formie  interaktywnych warsztatów wg własnego pomysłu.

I Nocny Maraton Akrobatyczny wraz z warsztatami (164 pkt)

Grupa składa się z akrobatów, pasjonatów. Znają się z treningów i różnych zawodów akrobatycznych. Działają na Tarnogaju i właśnie tam odbędzie się zorganizowana przez nich wieczorna gala/ wydarzenie, na którym zostaną zaprezentowane umiejętności dzieci i młodzieży trenujących sporty gimnastyczne oraz bezpłatne warsztaty sportowe dla mieszkańców/nek osiedla.

Iskierkowe mikołajki (163 pkt)

Przedstawiają się jako starsza grupa ze Stowarzyszenia Pomocy Iskierka. Chodzą na zajęcia do Centrum Rozwoju i Aktywności we Wrocławiu.Chcieliby sprawić przyjemność młodszym kolegom i koleżankom, organizując im Mikołajki. Przewidują przygotować imprezę pełną zabaw, konkursów oraz drobnych upominków.

Melodia Zapomnianej Krainy (148 pkt)

Poznali się w Młodzieżowym Centrum Inicjatyw Prospołecznych „Moje Miejsce” podczas realizacji projektów. Połączyły ich wspólne cele, takie jak chęć pomocy innym oraz angażowanie się w życie społeczności lokalnej. Na osiedlu Pilczyce zapoznają mieszkańców/ki  z kulturą Tybetu. W planach: koncert oraz poczęstunek,a wszystko to w celu lepszej integracji lokalnej i aktywizacji Pilczyc.

GRATULUJEMY!

lista rankingowaPowrót do Aktualności →