Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Koleżanki i Koledzy – Wolontariusze, Pracownicy i Członkowie Władz organizacji pozarządowych korzystających z programów Centrum Sektor 3!

Opublikowano w 3 marca 2016 przez admin

Podobnie jak Wy działamy w organizacji pozarządowej. Pomimo tego, że mamy ten sam adres 😉 znamy się z zaledwie kilkoma z Was. Chcielibyśmy to nadrobić i przy okazji zaprezentować Wam próbkę tego, co robimy w Fundacji Garaż.

Dlatego chcielibyśmy zaprosić Was na 12 marca (sobota) jako gości na naszą konferencję „wySTARTuj z pomysłem”, na której będzie można zainspirować się do tworzenia nowych projektów biznesowych słuchając tych, którym udało się osiągnąć na tym polu sukces.

Więcej informacji o konferencji znaleźć można tutaj: http://konferencja.fundacjagaraz.pl

W kwestii organizacyjnej –  bardzo prosimy o przesłanie na adres konferencja@fundacjagaraz.pl Waszego potwierdzenia przybycia w następującej formie:

– Nazwa organizacji pozarządowej korzystającej z programu centrum Sektor 3: …
– Imiona i nazwiska osób, które skorzystają z zaproszenia: …
– E-mail kontaktowy: …
– Telefon kontaktowy: …

Ponieważ liczba miejsc na sali jest ograniczona, to prosimy o jak najszybszą informację, a także o zrozumienie, gdyby się okazało, że zabraknie miejsc, w razie gdyby Wasze potwierdzenie dotarło zbyt późno. Jednocześnie prosimy o szybką informację, gdyby się okazało, że któraś ze zgłoszonych osób nie mogła jednak na konferencji się pojawić.

Pozdrawiamy serdecznie!
Zespół Fundacji GarażPowrót do Aktualności →