Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

KONCERT uczestników projektu „Nasz GŁOS ma znaczenie”

Opublikowano w 6 lipca 2022 przez admin

Tym razem polecamy Wam wydarzenie niezwykłe, bo … realizowane przez naszą młodzież w ramach projektu: Nasz GŁOS ma znaczenie! – wrocławska orkiestra młodzieżowa/Our VOICE matters! – Wrocław youth orchestra.

Celem projektu jest zaktywizowanie i zintegrowanie młodych mieszkańców i mieszkanek naszych osiedli, Miasta -odnowienie rozłączonych przez pandemię więzi sąsiedzkich i pokazanie, że wspólnymi siłami jest to możliwe do osiągnięcia.

Z drugiej strony chcemy zniwelować stereotypy dotyczące młodzieży-pokazać ich kreatywność, otwartość, samodzielność, zdolności do aktywności społecznej.

Osoby pomiędzy 15 a 30 rokiem życia-czyli młodzież z wrocławskich osiedli: Kozanów, Popowice, i nie tylko,tworzy w ramach projektu wrocławską orkiestrę młodzieżową. Wspólnie przygotowują się podczas warsztatów wokalnych i instrumentalnych do wykonania autorskich koncertów w 5 lokalizacjach Wrocławia.

Duże przedsięwzięcie, którego się podjęła grupa Młoda Scena już w najbliższą sobotę przyniesie długo wyczekiwany rezultat- PIERWSZY KONCERT! 

https://www.facebook.com/events/789785745731488

ZAPRASZAMY!!! 

Gdzie? Centrum Kultury Agora

Kiedy? 9 lipca, godz.18.00

Projekt finansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Korpusu Solidarności. Powrót do Aktualności →