Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Konferencja „Hand in Hand” – dziękujemy za udział i zapowiadamy kolejne działania

Opublikowano w 20 lutego 2019 przez Ula Bandurowska

Pierwsza edycja Konferencji „Hand in Hand” już za nami, dziękujemy jeszcze wszystkim Pańtwu za zainteresowanie i udział w wydarzeniu w imieniu swoim, jak i współorganizata wydarzenia, czyli wrocławskiego Centrum Hewlett Packard Enterprise.

Po prezentacjach dobrych praktyk realizowanych w zakresie szeroko pojętego wolontariatu pracowniczego oraz aktywnej dyskusji pomiędzy reprezentantami NGO oraz biznesu, liczymy, że zaowocują one realizacją nowych inicjatyw.

Tymczasem w imieniu organizatorów, chcielibyśmy poinformować Państwa o kolejnych krokach w ramach inicjatywy „Hand in Hand”.

Zgodnie z zapowiedzią, na jesieni 2019 przewidujemy realizację drugiej edycji wydarzenia, tym razem w formie warsztatowej. Wrocławskie firmy przeprowadzą dla Państwa szereg szkoleń, zapotrzebowanie na które określimy poprzez ankietę, której mogą się Państwo spodziewać w połowie kwietnia 2019.

Rozpoczęliśmy już również pracę nad stworzeniem bazy informacji nt. zapotrzebowania NGO na wsparcie ze strony biznesu z perspektywy wsparcia niefinansowego, tj. wolontariusze, zbiórki rzeczowe etc. Liczymy, że będzie ona stanowić duże ułatwienie dla obu stron z perspektywy podjęcia współpracy w określonym zakresie, ułatwiając nawiązanie kontaktu. Również w kwietniu 2019 przewidujemy uruchomienie tymczasowego rozwiązania, do którego będziemy Państwa zapraszać, podczas gdy sfinalizujemy ostateczne narzędzie.

Będziemy Państwa informować na bieżąco o kolejnych działaniach w ramach inicjatywy „Hand in Hand”, a także innych realizowanych przez Centrum „Sektor 3”.

Zachęcamy do odwiedzania naszej strony oraz profili w mediach społecznościowych.Powrót do Aktualności →