Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Konkurs fotograficzny „Moja Rodzina – lubię to!” trwa

Opublikowano w 4 lipca 2014 przez admin

Wakacje to okres podróżowania, zwiedzania, odkrywania nowych miejsc. Wtedy powstaje najwięcej zdjęć upamiętniających miłe chwile spędzone w rodzinnym gronie. Chcemy, aby każdy miał szansę na pochwalenie się uaktualnionym albumem, dlatego przedłużamy termin nadsyłania prac do konkursu fotograficznego „Moja Rodzina – lubię to!”. Na zgłoszenia czekamy do 31 sierpnia.

W konkursie można wygrać m.in. wejściówki do instytucji kulturalnych oraz rozrywkowych we Wrocławiu. W każdej kategorii przygotowano nagrody dla pierwszych trzech najpopularniejszych zdjęć. Głosowanie publiczności na profilu facebook.pl/mojarodzinawroclaw odbędzie się w terminie od 1 do 15 września.

Przypominamy kategorie:

  • Rodzinne pasje” – hobby, zainteresowania, sportowe zabawy,
  • Rodzina wielopokoleniowo” – zdjęcia członków rodziny z różnych pokoleń,
  • Stare zdjęcie po latach” – fotografie z przeszłości zestawione ze współczesnymi,
  • Z rodziną na co dzień i od święta” – dowód na to, że z rodziną najlepiej wychodzi się nie tylko na zdjęciu,
  • Rodzinne wakacje” – wspólne chwile podczas wakacji.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać swoje zgłoszenie na adres: konkurs@mojarodzina.wroclaw.pl ze zdjęciem w formacie jpg (maksymalny rozmiar pliku to 3 MB) oraz wskazać wybraną kategorię. W treści maila należy zamieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych o treści zgodnej z regulaminem dostępnym na stronie mojarodzina.wroclaw.pl. W celu zwiększenia swoich szans, można wysłać po jednym zdjęciu w każdej kategorii.

Organizatorem konkursu jest Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego.

Informacje o konkursie można znaleźć na mojarodziana.wroclaw.pl oraz facebook.com/mojarodzinawroclawPowrót do Aktualności →