Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

„KOT SZCZĘŚCIA – zadbaj o ZEN swojego pupila”

Opublikowano w 9 maja 2019 przez Ula Bandurowska

„KOT SZCZĘŚCIA – zadbaj o ZEN swojego pupila” to idealne szkolenie dla miłośników kotów, którzy chcą zdobyć podstawową wiedzę nt. ich funkcjonowania i zapewnienia im szczęścia.


Odpowiemy sobie na kilka ważnych pytań z zakresu opieki nad kotem a także obalimy kilka mitów i poznamy garść faktów. Zakres szkolenia prezentuje się następująco:
– Kocia wyprawka: jak wybrać dobrą karmę? Jak sprawdzać jej skład? Który żwirek będzie odpowiedni? Jakie akcesoria są przydatne i dobre dla twojego kota?
– Czemu dwa koty to nie jeden? Czy lepiej mieć jednego pupila czy od razu dwa? Czy trzeba przygotować się inaczej niż na jednego?
– Bezpieczeństwo kota w domu: jak zabezpieczyć przedmioty użytku codziennego tak aby nasz kot był bezpieczny w swoim środowisku?
– Twój kot jest złośliwy czy chory? Obalamy mit wrednego kota. Jakie rośliny mogą być dla niego szkodliwe? Czy sterylizować? Rasowy czy nie?

Ponadto poruszymy dodatkowe tematy wybrane przez uczestników w formularzu zgłoszeniowym.

Szkolenie odbędzie się 21.05.2019r. o godzinie 16:00 w Centrum Sektor 3 ul. Legnicka 65 Wrocław

Zgłoszenia przyjmujemy przez zapisy tutaj: https://docs.google.com/forms/d/1oYQk0ZLRjoDPvvjuDspQxFlyXTn7ERxJLmtXt0v7UvY/viewform?fbclid=IwAR00_ys_VlbZ8NlrP-nJ4gRZl5Pf0lcYnSABjeVafIDBmDXrDtTGPvW0ymY&edit_requested=truePowrót do Aktualności →