Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Krok po kroku w stronę zdrowego stylu życia – praktyczne porady żywieniowe i ruchowe

Opublikowano w 10 marca 2015 przez admin

Nie wystarczy chcieć zadbać o zdrowie, aby osiągnąć zamierzone efekty. Trzeba jeszcze wiedzieć, jak to zrobić. Zapraszamy na bezpłatne warsztaty pt. „Krok po kroku w stronę zdrowego stylu życia”, podczas których poznamy proste sposoby na zmianę nawyków żywieniowych oraz sekrety efektywnego treningu.

Spotkanie odbędzie się 12 marca. Zapisy trwają.

„Krok po kroku w stronę zdrowego stylu życia” to warsztaty, które pomogą w wypracowaniu właściwego sposobu odżywiania, a także uzyskaniu najlepszych efektów w aktywności fizycznej. Jednak aby zmiany w stylu życia realnie wpłynęły na nasze zdrowie i samopoczucie, trzeba także zrozumieć swoje emocje i inne aspekty psychologiczne. Jak pogodzić te wszystkie elementy?

Program uwzględnia zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczne wskazówki, które pozwolą osiągnąć równowagę umysłu i ciała bez konieczności podejmowania radykalnych kroków. Uczestnicy dowiedzą się m.in. czego potrzebuje nasz organizm, czym różni się dieta od zdrowego stylu życia, jakie ćwiczenia mają najlepszy wpływ na nasze ciało oraz jak je wykonywać.

Zajęcia poprowadzą:

Anna Tubicz – biotechnolog, pasjonatka zdrowego odżywiania i amatorka fitness, od lat aktywnie uczestniczy w szkoleniach i warsztatach rozwoju osobistego, jest organizatorką edukacyjnych spotkań dla kobiet, prowadzi fanpage „Wrocław Miasto Kobiet” oraz blog balanse.pl dotyczący poszukiwań życiowej równowagi.

Klaudia Kurzej – kilkukrotna medalista Pucharów Europy, wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w Judo, 5. zawodniczka Mistrzostw Europy na Malcie, a także Mistrzyni Polski w brazylijskim jiu-jitsu, jest instruktorką ćwiczeń siłowych, aeroboksu oraz różnych form wzmacniania (abs, tbc, abt, shape, tabata), studiowała na kierunku menadżer sportu oraz dietetyka i suplementacja Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Warsztaty odbędą się 12 marca w godz. 17.00-19.00 w siedzibie Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego, pl. Dominikański 6, s. 210. Zapisy prowadzone są drogą internetową: miastowformie.pl/warsztaty_zdrowie

Ilość miejsc ograniczona!

Więcej informacji: wcrs.wroclaw.pl, miastowformie.pl

Organizatorem wydarzenia jest Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego oraz „Wrocław Miasto Kobiet”.Powrót do Aktualności →