Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Księgowi bezpłatnie rolziczają PIT-y

Opublikowano w 31 marca 2016 przez admin

Jeśli dla kogoś samodzielne rozliczanie PIT-u jest zbyt trudne – jest rozwiązanie. 2 i 3 kwietnia od 12.00 do 16.00 w Magnolia Park będzie można skorzystać z fachowej pomocy przy wypełnianiu rozliczenia rocznego.

Wystarczy przynieść wszystkie dokumenty, a księgowi wypełnią dokument za Państwa. PIT będzie można na miejscu wydrukować lub przesłać elektronicznie do Urzędu Skarbowego. Do wysłania on line potrzebna jest kwota przychodu za rok 2014 (jako podpis) lub kopia ubiegłorocznej deklaracji PIT. Księgowi będą rozliczać tylko polskie PIT-y.

Ktoś zapyta: Czy to wszystko za darmo? Nie, za DAR jakim jest 1% podatku. Ten właśnie 1% zostanie przekazany dzieciom z Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Podopiecznym jedynego domowego hospicjum dziecięcego na Dolnym Śląsku.

Siedzibą Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci jest Wrocław, a terenem działania cały Dolny Śląsk. To jedyne domowe hospicjum dziecięce w regionie. Fundacja opiekuje się dziećmi chorymi neurologicznie, genetycznie, onkologicznie. Ich chorób nie można wyleczyć, ale można zadbać o komfort życia. Personel koi ból, zapewnia leki i sprzęt medyczny, rehabilitację, pomoc psychologiczną i socjalną. Wolontariusze rozdają radość – prezenty, spełnione marzenia, niespodzianki – bo uśmiech też leczy. Pomoc jest dla rodzin bezpłatna głównie dzięki wsparciu ludzi o dobrych sercach. Liczymy na Państwa.
Magnolia Park, ul. Legnicka 58
Teren między EMPIK a Superpharm
2-3 kwietnia 2016

http://www.hospicjum.wroc.pl/program-do-rozliczania-pitaPowrót do Aktualności →