Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Międzynarodowa Konferencja „Edukacja kulturalna a kapitał społeczny”

Opublikowano w 21 listopada 2018 przez admin

Międzynarodowa Konferencja „Edukacja kulturalna a kapitał społeczny” organizowana przez Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka z okazji XX-lecia istnienia organizacji.

Konferencja odbędzie się 23 listopada w godzinach 10:00-19:00 w siedzibie Wrocławskiego Centrum twórczości Dziecka, ul. Kuźnicza 29a.

Zapraszamy pracowników i członków NGO na wykłady o pozyskiwaniu środków i możliwościach szkoleniowych dla managerów i współpracowników organizacji pozarządowych:

15:00 Piotr Henzler, Fundacja Akademia Organizacji Obywatelskich, Warszawa. Dlaczego pomagamy takim organizacjom jak Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka. O potrzebie i sposobach profesjonalizacji 3 sektora w Polsce.

15:45 Maciej Gnyszka, prezes i założyciel Towarzystw Biznesowych S.A., Gnyszka Fundraising Advisors. Nie samym grantem żyje człowiek. Pozyskiwanie środków na działania Organizacji ze źródeł pozabudżetowych.

16:30 Ewa Tomaszewska, Uniwersytet Śląski. Ubogacająca funkcja sztuki na podstawie Sceny Studenckiej Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie.

17:00 Piotr Para, Dolnośląska Szkoła Wyższa, Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka. Rola edukacji kulturalnej w kształtowaniu kompetencji miękkich pożądanych w przyszłości.

Udział tylko w części popołudniowej jest darmowy. Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i wpisanie w uwagach „tylko część popołudniowa”.

Program całej konferencji znajduje się na stronie: www.centrumtworczosci.pl

Dlaczego warto:

– dowiesz się jak skutecznie pozyskiwać środki pozabudżetowe,

– wymienisz się wiedzą z innymi przedstawicielami NGO z całej Polski,

– poznasz ciekawe i innowacyjne przykłady projektów kulturalnych, które mogą być świetną inspiracją do własnych działań,

– poznasz ciekawą ofertę szkoleń dla 3 sektora w Polsce,

– dowiesz się w jaki sposób można profesjonalizować 3 sektor inwestując w jego pracowników,

– poznasz techniki działań londyńskiej organizacji z ponad 30-letnim stażem.Powrót do Aktualności →