Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Miesiąc Rodziny trwa! W Dzień Dziecka piknik na Wyspie Słodowej

Opublikowano w 27 maja 2014 przez admin

Dzień Dziecka to okazja, by każdy obudził drzemiące w nim dziecko. Jednak najważniejszymi osobami tego dnia są oczywiście dzieci. I to z myślą o nich na 1 czerwca przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji na Wyspie Słodowej. W końcu trwa Miesiąc Rodziny!
Na Wyspę Słodową zapraszamy już od godz. 13.00. Z okazji Dnia Dziecka odbędzie się tam dwugodzinny, wielopokoleniowy maraton zumby, który poprowadzą najlepsi instruktorzy, m.in.: Julita Perczuk-Krogulec, Magda Sanojca, Agnieszka Ginardo. Podczas pikniku pierwsze urodziny będzie obchodził klub fitness Lulu Lemon Fitness Camp, który zaprasza także na bieg na orientację dla rodziców i dzieci, fit jogę oraz pilates.

Dla dzieci przewidzieliśmy zarówno atrakcje sportowe, jak i intelektualne. Chętni będą mogli wziąć udział w animacjach tanecznych, torze przeszkód, warsztatach kung-fu oraz pobawić się na ulubionych dmuchańcach. Dla głodnych wiedzy odbędą się pokazy doświadczeń, krótka gra terenowa oraz zajęcia plastyczne, podczas których dzieci będą wyklejać z naturalnych materiałów kontynenty. Aby zainteresować najmłodszych historią, wraz z partnerami przygotujemy historyczne krzyżówki i quizy z nagrodami.

Nie zapomnimy tego dnia również o rodzicach, którzy będą mogli odwiedzić miasteczko informacyjne. To miejsce, w którym udzielane będą porady zdrowotne, socjalne i rodzinne, a także prowadzone będą zapisy na bezpłatne warsztaty dla rodziców. Przy stanowisku „Mojej Rodziny” będzie można też wziąć udział w konkursach, w których nagrodami będą m.in.: podwójne zaproszenia do Kwatery Głównej, Teatru Lalek i Capitolu.

Piknik potrwa do godz. 18.00. Wstęp wolny.

Nowością podczas tegorocznego Miesiąca Rodziny będzie Wrocławski Rajd Przygodowy, który odbędzie się 15 czerwca. Przygotowaliśmy cztery trasy, podzielone ze względu na długość oraz formę. W zależności od kondycji i umiejętności będzie można wybrać odpowiednie wyzwanie. Na trasie pojawią się bunkry, gród słowiański, przeprawa przez rzekę i wiele innych atrakcji. Wszystkie rajdy zakończą się w Lesie Osobowickim piknikiem zdrowotnym i ogniskiem dla uczestników.

Zapisy na rajdy odbywają się on-line pod adresem: orienter.pl/zglos_sie

Po szczegóły na temat kolejnych atrakcji w trakcie Miesiąca Rodziny zapraszamy na naszą stronę internetową i Facebooka: mojarodzina.wroclaw.pl oraz facebook.com/mojarodzinawroclaw

Strona wydarzenia na Facebooku: facebook.com/events/1485213281713064/?context=create&source=49Powrót do Aktualności →