Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Mobilna Gra Miejska Dziwoludy

Opublikowano w 12 czerwca 2018 przez admin

Miejska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu we współpracy z Wroclaw [Wroclove] zaprasza do udziału w nowej, mobilnej grze miejskiej „Dziwoludy”. Fabuła gry jest luźno oparta na książce wrocławskiego pisarza Krzysztofa Piskorskiego pod tytułem „Poczet dziwów miejskich”.

O czym jest gra?
Wrocław zamieszkują Dziwoludy. Najczęściej, z małymi wyjątkami, są niegroźne. Coś się jednak stało. Zniknął ich przywódca, a same Dziwoludy wymykają się spod kontroli i zaczynają utrudniać życie mieszkańcom. Jan Miciński, który do tej pory pilnował ich, by się nie rozbrykały, jest zajęty sprawami osobistymi i na gwałt szuka pomocnika, który uspokoi Dziwoludy i odnajdzie ich Bossa. To właśnie będzie zadaniem gracza, który wędrując ulicami miasta i spotykając kolejne Dziwoludy, pozna m.in. wrocławskie legendy.

Premiera gry 17.06.2018 r. o godzinie 15:00 pod Mediateką (Pl. Teatralny 5).

Dla osób, które ukończą grę z największą liczbą punktów przewidziane są nagrody książkowe i bardzo atrakcyjne niespodzianki m.in. od sponsorów, takich jak Wydawnictwo Literackie i Virtualo. Aby wziąć udział w grze, niezbędny jest telefon z system Android lub IOS i dostępem do internetu lub tablet z dostępem do internetu oraz bezpłatna aplikacja ActionTrack.

Gra odbędzie się w ramach Święta Wrocławia.Powrót do Aktualności →