Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Moc w miłości

Opublikowano w 8 lutego 2022 przez admin

Luty, który zwykle jest najchłodniejszym miesiącem roku, jest także miesiącem miłości. Oczywiście zasługa w tym Walentynek, a także obchodzonego 13 lutego Dnia Małżeństwa. We Wrocławiu świętujemy jednak dłużej. W dniach 7-14 lutego obchodzimy Tydzień Małżeństwa – to już ósma edycja wydarzenia. Z tej okazji Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego przygotowało wydarzenia, do udziału w których w szczególny sposób zaprasza pary małżeńskie. Pary, które zdecydują się włączyć w obchody Tygodnia Małżeństwa, będą mogły:


– poznać opowieści i legendy wrocławskie z miłością w roli głównej
– na spacer zaprasza przewodnik po Wrocławiu,
– wysłuchać webinarów o sekretach udanego małżeństwa i budowaniu relacji,
– wziąć udział w warsztatach kulinarnych z dietetyczką (wydarzenie na zapisy),
– miło spędzić czas na nauce bachaty (wydarzenie na zapisy),
– obejrzeć nominowany do Oscara® film „Minari” – kody do platrofmy VOD Nowe Horyzonty otrzymają osoby, które w dniach 7-14 lutego napiszą wiadomość na adres: promocja@wcrs.pl.

Podobnie jak w ubiegłym roku niemal wszystkie wydarzenia będą miały formę online lub hybrydową. Organizatorzy zdają sobie sprawę z ograniczeń, jakie niosą takie spotkania, jednak w obecnej sytuacji zdrowie uczestników jest sprawą najważniejszą. Ponadto być może dzięki formie internetowej więcej osób będzie mogło skorzystać z przygotowanych propozycji, znajdując na nie czas w codzienności. Wszystkie materiały będą pojawiać się w wydarzeniu Tydzień Małżeństwa 2022 we Wrocławiu w serwisie Facebook, a także na stronie wcrs.pl Plan wydarzeń organizowanych w ramach Tygodnia Małżeństwa a także dźwiękową zapowiedź wydarzeń jest udostępniony pod linkiem.Powrót do Aktualności →