Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Muzyczne powitanie wiosny na Wyspie Słodowej!

Opublikowano w 15 marca 2016 przez admin

21 marca na Wyspie Słodowej nie tylko posłuchamy gitarowej muzyki, nauczymy się chodzić na szczudłach czy powspinamy na skrzynki, ale także zaprosimy do udziału w sportowej rozgrzewce (oczywiście w gitarowym rytmie!), przypomnimy sobie gry towarzyskie z dawnych lat i powyżywamy się artystycznie podczas licznych warsztatów!

Tegoroczne powitanie wiosny na Wyspie Słodowej zdominują gitary – będzie można wziąć udział w gitarowych warsztatach prowadzonych przez Leszka Cichońskiego, stać się członkiem wielkiej gitarowej orkiestry, wziąć udział w konkursach (m.in. na marzannę z gitary lub z gitarą) i posłuchać najlepszych rockowych zespołów z Wrocławia i Dolnego Śląska, które będą rywalizować o występ na scenie głównej na wrocławskim Rynku 1 maja podczas Gitarowego Rekordu Guinnessa.

Tradycyjnie już zapraszamy do odkrywania nowych umiejętności i talentów podczas warsztatów. Na Wyspie Słodowej stanie kilkanaście stanowisk warsztatowych, przy których prowadzone będą zajęcia artystyczne, sportowe i muzyczne (m.in. slackline, parkour, zentangle, decoupage). Nie zabraknie także konkursów z atrakcyjnymi nagrodami (do wygrania m.in. wejściówki na 3-Majówkę oraz nowa gitara marki Ibanez). A dla zgłodniałych – food trucki, stoiska gastronomiczne i tona jabłek!

Więcej informacji: http://wyspa.wroclaw.pl/artykul/657-pierwszy-dzien-wiosny-warsztaty-artystyczne-gry-i-zabawyPowrót do Aktualności →