Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Odważni Wolontariusze Brave Festival- nabór trwa!

Opublikowano w 22 kwietnia 2014 przez admin

W dniach 4-17 lipca 2014 r. we Wrocławiu odbędzie się X edycja”Brave Festival-Przeciw Wypędzeniom z Kultury”- projektu organizowanego przez Stowarzyszenie Kultury Teatralnej „Pieśń Kozła”.

Brave Festival to wyjątkowe wydarzenie, przybliżające sylwetki ludzi niegodzących się na wypędzenie z ich własnej tradycji, ludzi odważnych, którzy mają odwagę pielęgnować swoją kulturę, wartości i poszukiwać korzeni własnych tradycji. Organizacja festiwalu opiera się na pomocy i zaangażowaniu ponad 100-ki wolontariuszy. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów na wydarzenia festiwalowe przeznaczony jest zaś na wsparcie działania organizacji Rokpa (min. budowa szkół w Tybecie, organizacja jadłodajni dla potrzebujących w Nepalu)

Zaangażowanie się w Brave Festival daje Wolontariuszom nie tylko możliwość uczestniczenia w nim i spotkania odważnych przedstawicieli odległych często kultur, ale również szansę na zdobycie cennych umiejętności. Zakres działań w trakcie wolontariatu jest zróżnicowany. Obejmuje min. pracę w centrum festiwalowym, wewnętrznym biurze, klubie festiwalowym czy kinie, ponadto pracę przy obsłudze artystów, widowni, działania z zakrsu logistyki, techniki, PR i marketingu.

Okres pracy zależy od działu, w którym wolontariusz będzie zaangażowany. Większość działań przypada na okres 4-17 lipca – wtedy odbywa się festiwal – ale część zaczyna się nawet kilka tygodni wcześniej.

Rekrutacja wolontariuszy tegorocznej edycji rozpocznie się 16.04 i potrwa do 16.06.

Formularz zgłoszeniowy oraz wszelkie dodatkowe informacje, dostępne są na stronie: http://2014.bravefestival.pl/#pages/volunteeringPowrót do Aktualności →