Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

ORIENTER – ruszyły zapisy

Opublikowano w 21 stycznia 2014 przez admin

Zapisy na drugą edycję ruszyły 8 stycznia. Można dokonywać ich przez stronę orienter.pl. Udział w rajdzie to koszt 20-40 zł, w zależności od terminu zapisu (im wcześniej, tym koszt niższy). Dzieci do 13 roku życia – wstęp wolny! Można również zapisywać się bezpośrednio w bazie rajdu, przed samym rozpoczęciem imprezy.

Uczestnicy ORIENTERA będą mogli wybrać spośród siedmiu tras: czterech nocnych i trzech dziennych. Organizatorzy przygotowali trasy dłuższe (60 km), krótsze (20 km), klasyczne (40 km), rowerowe i rodzinne. Wybraną trasę należy pokonać w przypisanym jej limicie czasowym, a wszyscy, którzy tego dokonają, otrzymają Certyfikat Orientera.

Dodatkowo wśród wszystkich uczestników, którzy zdobyli przynajmniej jeden punkt kontrolny, rozlosowane zostaną cenne nagrody, ufundowane przez sponsorów rajdu.

Orienter to rajd drużynowy – oznacza to, że można zgłosić się do udziału w grupie kilku osób albo pojedynczo – wówczas grupy zostaną utworzone już w bazie rajdu.

Organizatorzy poszukują również wolontariuszy do pomocy przy Orienterze. Chętni mogą się zgłaszać mailowo na adres: orienter@orienter.pl. Zgłoś się do pomocy w przygotowaniach Orientera i razem z innymi uczestnikami rajdu przeżyj niezwykłą przygodę!

Więcej informacji: http://orienter.pl/Powrót do Aktualności →