Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Ostatnie chwile na zgłoszenie! Dzień Społecznej SUPER MOCY!

Opublikowano w 16 kwietnia 2015 przez admin

W imieniu organizatorów Dolnośląskich Targów Organizacji Pozarządowych zapraszamy wszystkie dolnośląskie organizacje pozarządowe, podmioty ekonomii społecznej, przedstawicieli instytucji publicznych oraz firmy odpowiedzialne społecznie do wzięcia udziału w IV Dolnośląskich Targach Organizacji Pozarządowych 2015, które odbędą się 24 maja 2015 na terenie kompleksu Hali Stulecia.

Targi mają charakter rodzinnego pikniku i największego święta NGO w regionie. Ich celem jest promocja dolnośląskich organizacji pozarządowych oraz różnych przejawów aktywności społecznej wśród mieszkańców Dolnego Śląska, a także integracja trzech sektorów – publicznego, prywatnego i pozarządowego. Wstęp na teren wydarzenia jest bezpłatny.

Liczymy, że z Waszą pomocą wydarzenie stanie się jedynym w swoim rodzaju, znanym w całej Polsce, DNIEM SPOŁECZNEJ SUPER MOCY! Nabór organizacji i podmiotów trwa od 3 do 17 kwietnia 2015 r. i odbywa się poprzez formularz elektroniczny dostępny na stronie www.halastulecia.pl bądź formularz papierowy. Do 30 kwietnia wszystkie zakwalifikowane organizacje i podmioty zostaną  zamieszczone na stronie Hali Stulecia.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępne na stronie: http://halastulecia.pl/ngo/

Szczegółowe informacje: Urszula Bandurowska | Fundacja „Umbrella” | targi@sektor3.wroclaw.pl

Organizatorami Dolnośląskich Targów Organizacji Pozarządowych 2015 są: Wrocławskie Przedsiębiorstwo Hala Ludowa Sp. z o.o.,Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych, Fundacja Wspierania Organizacji Pozarządowych „Umbrella”/Wrocławskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR 3, Stowarzyszenie „Żyj Kolorowo”.

Dolnośląskie Targi Organizacji Pozarządowych 2015 są wydarzeniem współfinansowanym ze środków budżetu Samorządu Województwa DolnośląskiegoPowrót do Aktualności →

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz