Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Pierwsza NGO-sowa biblioteka online!

Opublikowano w 15 lipca 2013 przez admin

Już dziś Wrocławskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR3 – miejsce dobrze znane wrocławskim NGOsom, które „od zawsze” prowadzi Fundacja Wspierania Organizacji Pozarządowych „Umbrella” zaprasza do korzystania z e-Biblioteki Centrum SEKTOR 3, która udostępnia wiedzę ekspercką z zakresu ekonomii społecznej, prowadzenia i działalności organizacji pozarządowych.

Materiały zgromadzone w e-Bibliotece udostępniane są bezpłatnie w celach edukacyjnych, informacyjnych i promocji dobrych praktyk.

Na stronie e-Biblioteki nie ruszając się z domu, przeczytasz interesujące publikacje, raporty, analizy, badania oraz obejrzysz ciekawe materiały video. Większość z nich można pobrać i zapisać na swoim komputerze w formacie pdf.

Wciąż się rozwijamy i specjalnie dla Was poszerzamy bazę ciekawych i dobrze zredagowanych materiałów. Jeżeli masz wartościowe publikacje związane z tematyką ekonomii społecznej, masz do nich prawa autorskie i chciałbyś, aby nie trafiły do szuflady lecz szerszego grona odbiorców, koniecznie napisz do nas: biuro@sektor3.wroclaw.pl

Już dziś wejdź na stronę e-Biblioteki Centrum Sektor 3 www.sektor3.wroclaw.pl/biblioteka i rozwijaj swoją wiedzę razem z nami!

Informujemy, że pobieranie publikacji za pośrednictwem naszej strony jest jednoznaczne z akceptacją warunków regulaminu naszej e-Biblioteki.

NOWOŚĆ W NASZEJ e-BIBLIOTECE!

Video FAQ – korzystaj z wiedzy ekspertów, nie ruszając się z domu.
Chcesz zostać rekinem dotacji? Zastanawiasz się, jakie są tajniki skutecznego pozyskiwania funduszy? Nie wiesz, jakie dotacje możesz pozyskać na start? I wreszcie, czy organizacje mogą zarabiać?! Wejdź na stronę e-Biblioteki Centrum SEKTOR 3 i obejrzyj krótkie materiały filmowe z naszymi e-Doradcami.

Jacek Karasiński i Monika Kowalczyk – eksperci, którzy na co dzień doradzają we Wrocławskim Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR3, specjalnie dla Was w formie krótkich materiałów filmowych odpowiedzieli na pytania najczęściej pojawiające się na konsultacjach.

Wejdź na stronę e-Biblioteki Centrum SEKTOR3 i trop naszych e-Doradców – bezpośredni link: www.sektor3.wroclaw.pl/biblioteka/category/multimedia/filmy/e-doradcy-sektor3. Już wkrótce kolejne odpowiedzi na nurtujące Was pytania.Powrót do Aktualności →