Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Pierwsze w Polsce Centrum Diagnostyczno-Terapeutycznego Chorób Rzadkich

Opublikowano w 3 grudnia 2020 przez admin

Centrum Diagnostyczno-Terapeutycznego Chorób Rzadkich to wyjątkowe miejsce na mapie Polski, w którym ponad 50 lekarzy specjalistów i terapeutów będzie kompleksowo wspierało osoby z chorobami rzadkimi, ultrarzadkimi i niepełnosprawnościami.
W czasie uroczystości nastąpi oficjalne nadanie imienia śp. Bartłomieja Skrzyńskiego oraz odsłonięcie pamiątkowej tablicy ku czci jego pamięci.
 

Ważną częścią piątkowej uroczystości będzie ogłoszenie laureatów i wręczenie certyfikatów „Wrocław bez Barier”. Informacje o idei nagrody, która w tym roku obchodzi jubileusz – przyznawana jest już po raz dziesiąty – znaleźć można tutaj: https://potrafiepomoc.org.pl/wroclaw-bez-barier/ .
W czasie wydarzenia zaprezentowana zostanie również wizualizacja Kompleksu Potrafię Pomóc. To kolejny projekt Fundacji „Potrafię Pomóc”. Supernowoczesny Kompleks edukacyjno-rehabilitacyjny z pierwszym w Polce Domem Samodzielności dla Osób z zespołem Pradera i Williego wybudujemy we Wrocławiu, przy ulicy Melioranckiej.
Wydarzenie będzie również transmitowane online, szczegóły znaleźć będzie można w wydarzeniu na profilu Facebookowym Fundacji „Potrafię Pomóc” https://www.facebook.com/events/1145268085876285/
Osoby, który nie korzystają z Facebooka będą mogły później obejrzeć retransmisję wydarzenia na profilu Fundacji na YouTubie: https://www.youtube.com/channel/UCBFDSk8SA77k0mzrJpAc9p

centrum DTPowrót do Aktualności →