Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Pierwszy Dzień Wiosny tuż tuż – zapraszamy na Wyspę Słodową!

Opublikowano w 16 marca 2016 przez admin

Słońce daje nam ostatnio znać, że wiosna coraz bliżej. Zgodnie z wrocławską tradycją, najlepiej powitać ją w sercu miasta, nad Odrą, czyli na Wyspie Słodowej.

Tegoroczne, przygotowane przez WCRS we współpracy z Gitarowym Rekordem Guinnessa i innymi partnerami, powitanie wiosny na Słodowej zabrzmi gitarowo.
21 marca na Wyspie Słodowej między 17.00 a 20.30 na scenie zaprezentują się najlepsze rockowe zespoły z Wrocławia i Dolnego Śląska, walczące o występ na scenie głównej Gitarowego Rekordu Guinnessa.
Zagrają: STRAIN, ZIEMIA ZAKAZANA, PRL JAM, THE WALKERS i A.P.A.M.A.U.

Zwycięzców wybiera publiczność – warto przyjść zagłosować na swoich faworytów! Rozstrzygnięcie nastąpi na wieczornym koncercie w Starym Klasztorze, gdzie zagrają CAŁA GÓRA BARWINKÓW oraz PEOPLE OF THE HAZE. Każdy głosujący na zespół otrzymuje bezpłatne zaproszenie na koncert.

Przed koncertami (w godz. 13.00-17.00) zapraszamy na warsztaty artystyczne i sportowe przygotowane przez naszych partnerów (m.in. SLOT Art Festival i BRAVE Festival). Do wyboru m.in. zentangle w rytmie muzyki z Brave, slackline, le parkour, monocykl, szczudła, malowanie na torbach i ubraniach, warsztaty plastyczne, muzyczne, gry retro, sportowa rozgrzewka.

Udział we wszystkich atrakcjach na Wyspie jest bezpłatny.

Więcej informacji na stronie: http://wyspa.wroclaw.pl/ oraz https://www.facebook.com/events/1560386420953973/Powrót do Aktualności →