Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Piknik Słodowa Niedziela

Opublikowano w 14 maja 2015 przez admin

Grupa Inicjatywna Wyspa Słodowa 7, serdecznie zaprasza seniorów na piknik #Słodowa niedziela, który odbędzie się w niedzielę 17 maja w godz. 12.00-18.00 na Wyspie Słodowej.

Przygotowano wiele atrakcji, w tym aktywności dla osób powyżej 50 roku życia –

Warsztaty jogi z Karoliną z Mandala Studio
Joga dla wszystkich, niezależnie od wieku czy poziomu zaawansowania. Instruktor Karolina dopasuje zajęcia do możliwości grupy. Dla chętnych będą dodatkowe maty – ale można zabrać ze sobą koc lub karimatę.
Godz. 12.00 – 13.00

Warsztaty Nordic Walking z Acteam
Firma Acteam Marcin Wroński zaprasza na bezpłatny trening ogólnorozwojowy z wykorzystaniem kijów do nordic walking. Każda osoba, która przyjdzie na trening otrzyma na czas treningu kije oraz bezpłatne zaproszenie na pierwsze zajęcia nordic walking prowadzone przez Acteam.
godz. 15:00 – 18.00

Punkt bezpłatnego poradnictwa rehabilitacyjnego
Na bezpłatne porady w zakresie uprawnień przysługujących osobom z niepełnosprawnością, niesamodzielnym i starszym zaprasza Damian Wojciech Dudała z Wrocławskiego Centrum Asystentury Społecznej.
godz. 12.00 – 18.00.

Turystyka bez barier – punkt bezpłatnych konsultacji
Na bezpłatne konsultacje w zakresie turystyki dla osób z niepełnosprawnością i niesamodzielnych zaprasza Ewa Szczepankiewicz z Wrocławskiego Centrum Asystentury Społecznej.
godz. 13.00 – 15.00

Piknik zorganizowany został społecznym sumptem przez Inicjatywa Wyspa Słodowa 7.Powrót do Aktualności →