Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Pokaż, jak wygląda Twoje zdrowie w obiektywie i wygraj stepper!

Opublikowano w 19 listopada 2015 przez admin

Aktywność fizyczna i zbilansowana, wartościowa dieta to podstawowe elementy  zdrowego stylu życia. Wszystkich, którzy przez cały rok starają się być „healthy&fit”, zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym „Zdrowie w obiektywie”. Start już 18 listopada.

Konkurs polega na pokazaniu na fotografiach, jak się ruszacie i co jecie w ciągu całego roku, aby pozostać w formie. Uczestnikom zostawiamy dowolność – liczy się kreatywność. Ważne, aby na zdjęciu pojawiły się symbole ruchu i zdrowego odżywiania. Można przesyłać zdjęcia z minionych miesięcy 2015 r., jak i z ostatnich dni. Wystarczy wysłać zdjęcie w jednej z czterech kategorii: wiosna, lato, jesień, zima. Pokaż, że dobra forma się opłaca i że dbasz o nią przez cały rok!

Dla zwycięzców przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody. Nagrodzone zostaną trzy pierwsze miejsca w każdej kategorii. Mamy do rozdania 12 stepperów, które pomogą Wam w utrzymaniu kondycji przez cały rok, sprzęt sportowy oraz wejściówki do klubów fitness.

Zdjęcia należy wysyłać od 18 listopada do 15 grudnia 2015 r. na adres: info@miastowformie.pl. Od 15 grudnia do 19 grudnia będzie trwało głosowanie internetowe na Facebooku „Miasta w Formie”(facebook.com/zdrowie.dieta.wroclaw), a zdjęcia z największą liczbą komentarzy zostaną nagrodzone. Aby zagłosować na zdjęcie, należy dodać pod nim komentarz „:)”.

Do udziału w akcji zapraszamy osoby w wieku od 13 lat. Każdy uczestnik może nadesłać maksymalnie jedno zdjęcie w wybranej kategorii. Fotografia powinna być wykonana samodzielnie i podpisana imieniem i nazwiskiem autora. Wielkość zdjęcia nie może przekroczyć 4 MB. Powinno ono zostać zapisane w formacie JPG. W tytule wiadomości należy wpisać: „nazwa konkursu – pora roku”, czyli np. „Zdrowie w obiektywie – lato.”

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Kalendarium konkursu:

Konkurs fotograficzny trwa od 18 listopada do 19 grudnia 2015 r., w tym:
a) przesyłanie prac odbywa się w okresie od 18 listopada do 15 grudnia 2015 r.;
b) głosowanie przez użytkowników portalu Facebook (profil „Miasta w Formie”) trwa od 15 grudnia do 19 grudnia 2015 r. do godz. 12.00;
c) rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników odbędzie się 19 grudnia 2015 r. o godz. 14.00;
d) odbiór nagród będzie możliwy od 21 grudnia 2015 r. do 10 stycznia 2016 r., w budynku WCRS, pl. Dominikański 6, p. 313, od pon. do pt. w godz. 8.00-16.00.

Więcej na: www.miastowformie.pl

Konkurs organizowany jest przez Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego w ramach programu „Miasto w Formie”. Program finansowany przez Gminę Wrocław.Powrót do Aktualności →