Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Postaw akcent na angielski!

Opublikowano w 1 kwietnia 2014 przez admin

Szukasz pracy? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje lub zwiększyć szanse na awans? Nie zwlekaj! Funmedia zaprasza na darmowe warsztaty języka angielskiego, realizowane w ramach projektu „Poliglota”!

 

 

Szkolenia językowe Postaw akcent na angielski!dedykowane są dla osób w wieku 18-64 lat, zamieszkałych na terenie województwa dolnośląskiego, zarówno pracujących, jak i uczących się,bezrobotnych lub nieaktywnych zawodowo. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Kurs został podzielony na dwie edycje. Pierwsza z nich rozpocznie się w maju, a druga w październiku 2014 roku, dając szansę na rozwój kompetencji językowych łącznie 360 osobom. Zajęcia będą odbywać się dwa razy w tygodniu w 12 osobowych grupach,z których każda weźmie udział w 120 godzinach zajęć z lektorem.

Wszyscy uczestnicy otrzymają półroczny, bezpłatny dostęp do kursu e-learningowego www.angielski123.pl, dzięki któremu za pomocą interaktywnych ćwiczeń, inspirujących filmów, dialogów, fotolekcji i gier, odkryją nowy wymiar multimedialnej nauki, która sprawia przyjemność i przynosi owocne rezultaty.

Zakończeniem kursu będzie egzamin Cambridge English, którego uczestnicy otrzymają renomowany certyfikat potwierdzający umiejętności językowe. Dodatkowo, każdy kursant otrzyma materiały dydaktyczne w postaci podręcznika wraz z płytą CD.

Więcej informacjiPowrót do Aktualności →