Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

POZARZĄDOWE MIKOŁAJKI – EDYCJA 2

Opublikowano w 21 listopada 2018 przez admin

Fundacja Wspierania Organizacji Pozarządowych „Umbrella” prowadząca Centrum Sektor 3 zaprasza na spotkanie integracyjno-świąteczne pn. „Pozarządowe Mikołajki  – edycja 2”.
Spotkanie będzie kolejną, dobrą okazją do stworzenia nowych możliwości oraz kontynuacji działań o charakterze integracyjnym i scalającym środowisko lokalnych organizacji i instytucji publicznych.

Podczas wydarzenia będą mogli Państwo spróbować wyśmienitych specjałów przygotowanych specjalnie na ten dzień przez pracownię Food Think Tank.
Intencją naszego spotkania jest współdzielenie – nie tylko dobrej energii – zatem idea stołu jest składkowa: przedstawiciele organizacji proszeni są o przyniesienie ze sobą świątecznych przekąsek, które zasilą wspólny biesiadny stół.

W planach spotkania będzie między innymi wspólne ubieranie choinki. W związku z tym każdy z podmiotów proszony jest o przybycie z ozdobą choinkową (najlepiej własnoręcznie wykonaną), która będzie oddawać charakter Państwa organizacji. Stwórzmy razem piękne NGO-sowe drzewko!

Jesteśmy przedstawicielkami i przedstawicielami 3 sektora, zatem obdarowywanie innych jest dla nas wszystkich rzeczą naturalną… a w tym dniu niech stanie się również sprawą bardzo przyjemną.

Powróćmy do starej szkolnej tradycji i obdarujmy siebie nawzajem! Jak to zrobimy? Każda przybyła osoba proszona jest o zabranie ze sobą prezentu (koszt do 20 zł), który następnie trafi do wspólnej mikołajkowej puli. Resztę pozostawmy już w rękach Mikołaja 🙂

Spotykamy się 5.12.2018 (środa) o godzinie 17.00 we Wrocławskim Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3 (ul. Legnicka 65).

Do zobaczenia!Powrót do Aktualności →