Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Poznaj Brochów podczas Jarmarku!

Opublikowano w 25 czerwca 2015 przez admin

Brochów to dzielnica, która w ostatnim czasie szybko się zmienia. Dzięki coraz aktywniejszym mieszkańcom oraz działalności różnych instytucji i organizacji pozarządowych w tej części Wrocławia coraz więcej się dzieje. Najbliższa okazja do lepszego poznania Brochowa i jego mieszkańców już w sobotę podczas Jarmarku Brochowskiego.

W sobotę 27 czerwca między 14.00 a 19.00 działające na Brochowie od 2009 r. Centrum Edukacji Społecznej zaprasza do wspólnej zabawy podczas Jarmarku Brochowskiego. Wydarzenie będzie okazją, aby poznać ofertę Centrum Edukacji Społecznej, spotkać się z przedstawicielami różnych instytucji działających na terenie osiedla oraz świętować początek wakacji.

Gry, zabawy, animacje, malowanie twarzy, bańki mydlane, pokazy filmu, turniej piłkarzyków i wystawa zdjęć to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych przez Centrum Edukacji Społecznej. W ramach Jarmarku Brochowskiego każdy mieszkaniec Brochowa będzie mógł zapoznać się z działaniami realizowanymi przez Centrum Edukacji Społecznej i zobaczyć miejsce, jakim jest Ośrodek CES przy ul. Koreańskiej 1A. Swoje stoiska zaprezentują instytucje oraz organizacje, które działają na terenie osiedla. Premierę będą miały także brochowskie bułeczki, przygotowane przez lokalną Piekarnię „Roman”.

Do wspólnej zabawy zaprosi Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Centrum Edukacji i Inspiracji Twórczych „Marzenia”. Na najmłodszych mieszkańców Brochowa i ich rodziców czekać będzie specjalne wydanie zajęć „Brochowskie Brzdące na trawie” oraz śpiewanie piosenek z przedstawicielami Narodowego Forum Muzyki. Chętne osoby będą mogły wziąć udział w specjalnej wycieczce do wieży ciśnień, aby zobaczyć wystawę zdjęć „Historia festynów brochowskich”. Na zakończenie na uczestników czeka słodka niespodzianka przygotowana przez Cukiernię „Zalewski i Synowie”.

Więcej informacji na: ces.wroclaw.pl oraz facebook.com/CentrumEdukacjiSpolecznej

Organizatorem wydarzenia jest Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego – Centrum Edukacji Społecznej.

Partnerzy: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Rada Osiedla Brochów, Towarzystwo Przyjaciół Brochowa, Centrum Edukacji i Inspiracji Twórczych „Marzenia”, Piekarnia „Roman”, Cukiernia „Zalewski i Synowie”, Żłobko-Przedszkole „Przygody w obłokach”, Towarzystwo Kultury Czynnej, Narodowe Forum Muzyki.Powrót do Aktualności →