Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Prezenty z Wrocławia – Tworzysz rękodzieło? Zgłoś się!

Opublikowano w 24 listopada 2020 przez admin

Jesteś wrocławskim twórcą rękodzieła? Tworzysz biżuterię, ceramikę, ubrania czy ozdoby? Rezerwujesz vouchery na przyszłe wydarzenia? Zgłoś się do nowopowstałej dedykowanej bazy dla wrocławskich artystów rękodzieła! Będzie opublikowana na stronie www.wroclaw.pl oraz w drukowanym biuletynie.

Prezenty z Wrocławia to pomysł Urzędu Miejskiego Wrocławia na wsparcie lokalnych przedsiębiorców w tym trudnym czasie. Wystarczy wypełnić formularz i opisać swoją działalność, a oferta zostanie umieszczona w specjalnym zestawieniu na stronie i papierowym biuletynie wroclaw.pl.

Na zgłoszenia koordynatorzy pomysłu czekają do 26.11.2020 r., do godz. 12.00. Zestawienie zostanie opublikowane z początkiem grudnia.

– Przed nami świąteczny czas, czas radości i prezentów. O pandemii wiemy już wszyscy, a najbardziej chyba Ci, dla których przedświąteczny czas był okresem intensywnej sprzedaży swoich wyrobów. W związku z obostrzeniami sanitarnymi nie są organizowane żadne przedświąteczne kiermasze, a i kupujących w sklepach jest mniej.

Kupuj lokalne

Lokalne produkty mają zupełnie inną wartość niż te sprzedawane w tzw. „sieciówkach”. Wynika ona z historii, indywidualnych pomysłów oraz unikatowej produkcji. To co powstaje w naszym mieście, to co wytwarzają nasi sąsiedzi, znajomi, współmieszkańcy, jest właśnie wrocławskie, jest po prostu „nasze”.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu mailowego: redakcja@araw.pl

Bądźmy dumni z Wrocławia jako mieszkańcy! Chwalmy się też tym, co wrocławskie.

Więcej informacji i formularz na stronie.Powrót do Aktualności →