Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

PRODUKCJE AUDIOWIZUALNE OD KUCHNI

Opublikowano w 28 maja 2014 przez admin

Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach TechKlub Wrocław! Zdobądź wiedzę, zapytaj specjalistów, poznaj innych TechKlubowiczów.

TERMIN: 4 czerwca 2014, 17:00 (Środa), godz. 17:00 – 19:00

LOKALIZACJA: sala kinowa w Centrum Technologii Audiowizualnych CeTA, ul. Wystawowa 1, Wrocław

PROGRAM:

17:00 – PRODUKCJE AUDIOWIZUALNE OD KUCHNI / Patryk Scelina (prelekcja + sesja Q&A)

Celem spotkania jest poznanie procesu powstawania reklam telewizyjnych zarówno od strony technicznej jak i organizacyjnej. W trakcie prezentacji zostanie omówiony na przykładach, proces przygotowania do produkcji (preprodukcja), realizacja projektu (produkcja) oraz finalizacja i przygotowanie do emisji (postprodukcja). Omówimy możliwości wykorzystywanych narzędzi usprawniających współpracę w relacji klient-producent oraz zaprezentujemy przykładowe projekty z uwzględnieniem wszystkich etapów pracy – od pomysłu, przez realizację, do gotowego produktu.

18:15 – ZWIEDZANIE CENTRUM TECHNOLOGII AUDIOWIZUALNYCH CeTA (oprowadzanie + sesja Q&A)

Networking! Rozmawiamy! Wymiana wizytówek!

techklubwroclaw-02-04(16)

Kilka pytań do koordynatorki TechKlubu Wrocław – Katarzyny Demitrewicz z Fundacji Wspierania Organizacji Pozarządowych Umbrella:

Ile kosztuje uczestnictwo w spotkaniu?

Spotkanie jest bezpłatne, ale obowiązuje rejestracja na: http://techklubwroclaw5.evenea.pl

Dlaczego spotkania organizowane są w różnych miejscach i kto tym razem będzie gospodarzem wrocławskiego TechKlubu?

Wybór lokalizacji we wrocławskim TechKlubie jest uzależniony od tematu spotkania. Chcemy, by nasi TechKlubowicze poznawali nowe miejsca. Dbamy też o jak najlepszy komfort uczestników, dlatego tym razem dzięki uprzejmości Centrum Technologii Audiowizualnych CeTA spotkamy się w sali kinowej, która wyróżnia się niepowtarzalnym klimatem i atmosferą dawnych kin, gdzie zasiadali w fotelach wybitni polscy reżyserzy i twórcy, aby obejrzeć pierwsze wersje swoich filmów, a my oglądać będziemy reklamy telewizyjne. Pomieszczenie charakteryzuje się zmienną geometrią sufitu i ścian, a tym samym zmienną charakterystyką pogłosu. Jest to doskonałe miejsce do organizacji pokazów filmowych, koncertów, wykładów, seminariów – i oczywiście naszego wrocławskiego TechKlubu.

TechKlub Wrocław – czym jest? Kto jest organizatorem?

TechKluby to społeczności osób zainteresowanych szerszym zastosowaniem Nowych Technologii w codziennej pracy. Kluby mają formę cyklicznych, nieformalnych spotkań w wybranych 13 miastach w Polsce, w tym we Wrocławiu. Ale inicjatywa się rozrasta i z pewnością powstaną kolejne TechKluby. 

TechKluby organizowane są w ramach programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności „Nowe Technologie Lokalnie 2013”, którego realizatorem jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. We Wrocławiu Regionalnym Partnerem TechKlubów jest Fundacja Wspierania Organizacji Pozarządowych UMBRELLA – prowadząca na co dzień Wrocławskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR 3.

Czy zapisując się na jedno spotkanie automatycznie stajemy się TechKlubowiczami i jesteśmy zobowiązani do uczestnictwa w całym cyklu? Jak to wygląda?

Spotykamy się w każdą pierwszą środę miesiąca – o godzinie 17:00. Spotkania są bezpłatne – to inicjatywa non for profit, nie zobowiązujemy nikogo do uczestnictwa we wszystkich naszych spotkaniach. Z uwagi na powtarzające się prośby automatycznie zapisujemy uczestników każdego spotkania do newslettera i wysyłamy informację o kolejnym spotkaniu. Zainteresowani mogą dołączyć również do grupy zamkniętej na facebooku: https://www.facebook.com/groups/TechKlubWroclaw/

Chętnych do wzięcia udziału w danym spotkaniu prosimy o rejestrację – tj. zarezerwowanie sobie miejsca – link do wydarzenia podajemy każdorazowo ok. 10 dni przed spotkaniem. 

Kogo zapraszacie na spotkania TechKlubu?

Na spotkania przychodzą młodzi przedsiębiorcy, organizacje pozarządowe, studenci, ale też przedstawiciele urzędów, mediów, ludzie z branży reklamowej – czyli osoby zainteresowane wdrażaniem nowych rozwiązań do swojej codziennej pracy. Jesteśmy otwarci na nowych członków klubu – to my go tworzymy! Powtarzając za naszym oficjalnym partnerem programu Nowe Technologie Lokalnie NTEN Nonprofit Technology Network – organizacji od lat tworzącej lokalne sieci liderów wspierających organizacje w aktywnym wykorzystaniu nowych technologii w USA –  Connect, Learn & Change! Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Obecnie trwa rejestracja na 5. spotkanie TechKlubu Wrocław – jakie tematy do tej pory zrealizowaliście?

Nasze poprzednie spotkania w ramach TechKlub Wrocław:

Pierwsze: http://techklubwroclaw.evenea.pl/

Drugie: http://techklubwroclaw2.evenea.pl/

Trzecie:  http://techklubwroclaw3.evenea.pl

Czwarte: http://techklubwroclaw4.evenea.pl

i najbliższe – piąte – http://techklubwroclaw5.evenea.pl

  PRZYDATNE LINKI:

 

KONTAKT:

Katarzyna_Demitrewicz_icon

Katarzyna Demitrewicz
koordynator TechKlub Wrocław
E: wroclaw@technologielokalnie.pl
T: 606 308 768Powrót do Aktualności →