Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Profesor Richard C. Anderson – otwarty wykład we Wrocławiu

Opublikowano w 16 marca 2017 przez admin

Autor ponad 200 publikacji, książek i artykułów psychologicznych, absolwent Uniwersytetu Harvarda, jeden z pionierów w obszarze psychologii edukacji – Profesor Richard C. Anderson wygłosi otwarty wykład w Dolnośląskiej Szkole Wyższej. Wydarzenie odbędzie się poniedziałek 27 marca w Centrum Konferencyjnym DSW we Wrocławiu. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.


Amerykański psycholog edukacji Profesor Richard C. Anderson jest jednym z autorów badań dotyczących wpływu czytania na rozwój dzieci, a przede wszystkim zasób ich słownictwa i umiejętności interpretacji otaczającego nas świata. Jest też współautorem m.in. jednej z najbardziej poczytnych książek na świecie pt. Becoming a Nation of Readers o umiejętnościach pisania i czytania. Wprowadzenie – Beata Latawiec, Doktor Psychologii Edukacyjnej, Wichita State University
W poniedziałek 27 marca o godzinie 14:00w Centrum Konferencyjnym DSW przy ul. Strzegomskiej 55 odbędzie się otwarty wykład pt. „Collaborative Reasoning – intellectually stimulating and personally engaging approach to discussion. Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu EDiTE (European Doctorate in Teacher Education), finansowanego z programu Horyzonty 2020. Organizatorami spotkania są Międzynarodowy Instytut Studiów nad Kulturą i Edukacją oraz Instytut Pedagogiki Specjalnej Dolnośląskiej Szkoły Wyższej.

ZapisyPowrót do Aktualności →