Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Przemoc wobec kobiet – jak rozpoznać? Jak przeciwdziałać?

Opublikowano w 26 października 2017 przez admin

Czym jest przemoc? Jak rozpoznać zachowania przemocowe? Jak przeciwdziałać przemocy? Na czym polega relacja ofiara-sprawca? Jakie mechanizmy żądzą zachowaniem osoby doświadczającej przemocy? Jak powinna wyglądać pomoc osobie doświadczającej przemocy?

Na te i wiele innych pytań odpowiedzą specjalistki z zakresu prawa i psychologii współpracujące z kobietami doświadczającymi przemocy.

Data: 28 październik w godzinach 9:30 – 12:30.

Miejsce: Wrocław, ul. Ruska 46b, pokój 207

Organizacją projektu zajmuje się „Kuźnia liderek”, czyli grupa młodych kobiet, które mieszkają we Wrocławiu i czują się silnie związane z tym miastem. Nie jesteśmy bliskimi znajomymi – poznałyśmy się przypadkiem podczas spotkań warsztatowych dla liderek społecznych. Łączy nas wysoka motywacja do zrobienia czegoś dla innych i ogromny zapał do pracy. Chcemy spożytkować naszą energię i stworzyć wspólnie projekt dla innych kobiet. Warsztaty „Przemoc wobec kobiet – jak rozpoznać? Jak przeciwdziałać?” są kolejnymi z cyklu szkoleń przeznaczonych dla kobiet mieszkających we Wrocławiu.

Zajęcia realizowane są nieodpłatnie. Liczba miejsc ograniczona.
Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się drogą elekroniczną poprzez przesłanie mailowego zgłoszenia na adres: kuznia.liderek@gmail.com z wpisaniem w tytule maila daty i nazwy warsztatu.

Projekt pt. „Kuźnia Liderek. Warszaty dla kobiet – rozwój przede wszystkim!” jest dofinansowany w ramach projektu „Wrocławski Fundusz Małych Inicjatyw” realizowanego ze środków Gminy Wrocław.Powrót do Aktualności →