Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Przygodowy Rajd na Orientację Tropiciel

Opublikowano w 1 października 2013 przez admin

Przed nami 11. edycja Tropiciela. Jeśli chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę w gronie
znajomych, koniecznie zapisz się na rajd. Dostaniesz mapę, kompas i wyruszysz w nieznane, aby rozwiązywać zagadki i sprawdzać się w ekstremalnych warunkach.

Tropiciel odbędzie się 25-26 października 2013 r. w Jelczu-Laskowicach. Baza rajdu znajduje się w Gimnazjum nr 2 (Aleja Młodych 1).

Uczestnicy będą mieć do wyboru cztery różne trasy:

  • Trasa piesza podstawowa – o długości 40 km z limitem czasowym 11 godzin.
  • Trasa piesza – o długości 60 km z limitem czasowym 15 godzin.
  • Piesza trasa nawigacyjna – trasa podstawowa, ale klasyfikowana według umiejętności nawigacyjnych. Aby móc sprawdzić te umiejętności, drużyny wyposażane będą w tzw. „czarne skrzynki” – trackery GPS. Trasa z limitem czasowym 11 godzin.
  • Trasa rowerowa – o długości 40 km z limitem czasowym 5 godzin.

Uczestnicy biorący udział w rajdzie startują w drużynach 4-6-osobowych na trasie pieszej oraz w 2- lub 4-osobowych na trasie rowerowej. Drużyny mają pokonać w podanym limicie czasowym całą trasę rajdu, zdobywając przy tym punkty kontrolne i wykonując wszystkie czekające na trasie zadania.

Uczestnicy, którym uda się w podanym limicie czasowym zaliczyć wszystkie punkty kontrolne i wykonać wszystkie zadania na trasie, zdobywają miano „Tropiciela”.

Wśród wszystkich uczestników, którzy będą obecni na zakończeniu rajdu i zdobędą przynajmniej jeden punkt kontrolny, losowane będą nagrody.

Zapisywać się można na stronie tropiciel.org do 23 października, ale im wcześniej się zdecydujecie, tym niższa opłata wpisowa.

Szczegóły na stronie: tropiciel.orgPowrót do Aktualności →