Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Rajd na Orientację ORIENTER 4 – zapraszamy na kolejną edycję

Opublikowano w 11 sierpnia 2015 przez admin

Masz dość siedzenia w domu? Chciałbyś przeżyć fantastyczną przygodę? Lubisz się ruszać i potrafisz czytać mapę? Weź udział w czwartej edycji rajdu na orientację ORIENTER, która odbędzie się 28-29 sierpnia w Lubiążu k. Wołowa.

ORIENTER jest rajdem drużynowym – zgłoszenia przyjmowane są zarówno od grup (w zależności od rodzaju trasy drużyny wahają się od 2 do 6 osób) oraz pojedynczych osób – wówczas grupy zostaną utworzone już w bazie rajdu.

Uczestnicy ORIENTERA będą mogli wybrać spośród ośmiu tras: pięciu nocnych i trzech dziennych. Organizatorzy przygotowali trasy nawigacyjne, krótsze (20 km), klasyczne (40 km), rowerowe i rodzinne. Wybraną trasę należy pokonać w przypisanym jej limicie czasowym, a wszyscy, którzy tego dokonają, otrzymają Certyfikat Orientera. Dodatkowo wśród wszystkich uczestników, którzy zdobyli przynajmniej jeden punkt kontrolny, rozlosowane zostaną cenne nagrody, ufundowane przez sponsorów rajdu.

Organizatorzy gwarantują dobrą zespołową zabawę, liczne przygody, ciepły posiłek.
Zapisy na rajd już ruszyły. Do 16 sierpnia opłaty startowe (różne w zależności od wybranego rodzaju i długości trasy) są najniższe, im bliżej rajdu, tym będą wyższe.
Organizatorem rajdu jest Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego wraz ze stowarzyszaniem Tropiciel.

Zapisy i szczegółowe informacje na stronie: www.orienter.plPowrót do Aktualności →